Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális hogy 19 évesen vén...

Normális hogy 19 évesen vén öregnek érzem magam?

Figyelt kérdés
máj. 29. 15:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha csaj vagy, akkor tudnék adni pár szép emléket. :)


Amúgymeg:


Vagy igazad van és akkor változtatnod kell vagy nincs és csak mimózáskodsz.

Az biztos hogy az ukrán fronton sokkal rosszabbul éreznéd magad.


Amúgy mi a szar az a "racionális siker"?

szept. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

11es, a **racionális siker** felet az olyan sikerélményeket nevezem amikért ésszel vagy munkával kell megdolgoznom pl. jó eredmények iskolában, jó fizetésért való megdolgozás, verseny nyereménye stb.

Ami azt jelenti eddig mindent megtapasztaltam már az életemben, sőt nem akarok dicsekedni hanem csak elmondanám hogy voltam már olyan helyeken is ahol azt mondják az emberek nagy része sosem jut el, mások szerint nagyon tehetséges vagyok a hobbimban aminek köszönhetően megfelelő eredményeket is értem el, viszont ami a magán életemet jelenti az egy katasztrófa, 0 barát, 0 normális családtag vagy rokon, 0 emberi kapcsolat, nagyon kevés életkedv, szociális fóbia, figyelemzavar, túlérzékenység, emberektől való undor sajnos... és még sorolhatnám jah és persze a fő hogy 0 ömbizalom.

Sokszor még egy hajléktalanban is több életkedv, életenergia és pozitóiv kisugárzás van mint bennem.

szept. 15. 19:32
 13/16 A kérdező kommentje:

ami azt jelenti ugy érzem semmi életem nem volt még úgy látom semmit sem érek a jó **racionális** eredményeimmel amire nem is hogy büsszke vagyok csak azt emliteném hogy semmi pozitivumot, önbizalmat nem ad.

és a kapuzárási pánikom is magason van mivel már 19 éves vagyok és eggyátalán nem éltem, nem szórakoztam, nem volt párom sőt még egy lány kezét sem fogtam meg, persze nem erősködöm és nem tapadok rá senkire, csak már fáj és hiányzik hogy nem volt még senkim.

szept. 15. 19:37
 14/16 A kérdező kommentje:

nekem amugy nem az fáj hogy most lettem **felnőtt** hanem az hogy nem volt semmilyen gyerekkorom sem fiatalkorom és olyan **érzelmi** élményem amire visszaemlékeznék.

Igy pedig nincs semmilyen vágyam sem motivációm **felnőni** ha mégcsak gyerek sem lehettem.

szept. 15. 19:40
 15/16 anonim ***** válasza:

Ezek csak kifogások.


Ha akarsz valamit, akkor emeld fel a segged, tegyél érte és meglessz. különben ezt fogod érezni. Az elvesztegetett éveiden fogsz merengeni 15 év múlva. Kell a csaj? Hódítsd meg.

Kell a jó munkahely? Képezd magad és jelentkezz rá.


Pénz kell? Hitelt vegyél fel.

Ha nem teszel a vágyaidért, akkor a közelébe sem juthatsz a beteljesülésnek.

szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Azt gondolom hogy nem értékeled amid van és nem akarsz abból építkezni. Lehetsz még gyerek. De persze felnőttek módján, mert sosem fog érdekelni úgy már valami mint egy gyereket.


A kapcsolataid azért szarok mert ezt gondolod magadról. A saját felfogásod rabja vagy a kudarcokból nyersz önigazolást, míg a jó dolgokat már nem veszed számításba.


Szerintem a felfogásoddal vannak nagy bajok. 19 évesen felnőttél de nagyon fiatal vagy és millió lehetőség áll előtted. Ha a következő 10 évben csak szórakoznál azzal se vesztenél semmit sem.


Ez hasznos. Talán megtanít gondolkodni:

[link]

szept. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!