Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális hogy 19 évesen vén...

Normális hogy 19 évesen vén öregnek érzem magam?

Figyelt kérdés
máj. 29. 15:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem,kelj fel az ágyból menj sétálni vagy sportolni.

Ne egyél sok szénhidrátot.

máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert kisgyerek vagy még. Mi minden vár még rád. Egyszerre irigyellek és sajnállak is.

Aláírás: 36 éves öregember

máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
36 se öreg, az más kérdés, hogy nem tartod magad karban.
máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2es, "Mi minden vár még rád."

- Az én esetemben "mi minden értelmetlen szenvedés vár még rám"


"Egyszerre irigyellek és sajnállak is."

-nincs mit irigyelned, hisz rám semmi jó nemfog várni, eddig is csupa szenvedés volt az életem nagy része.

máj. 31. 22:38
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"rám semmi jó nemfog várni"

Nem várj arra, hogy majd történik valami jó, hanem te csinálj olyan dolgokat, amiket szeretsz, és amik jók neked.

jún. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"rám semmi jó nemfog várni"


Ha így állsz hozzá és sodródni hagyod magad, akkor tényleg úgy is lesz.

Szerinted, minden jó csak az ember ölébe hullik? Dehogy... Q sok esemény, akarat, munka és idő árán értük el.


Ne legyél pesszimista, ne depizz, hanem ezek helyett határozd el magadat és tegyél az álmaidért, vágyaidért! Előtted van jobb esetben még 60-70 év.


A minőségét TE fogod meghatározni. TE vagy abban a testben, te mozgatod, te hozol döntéséeket és teszed meg a lépéseket vagy sem.


Amit sokszor megkapok: Jaj, hát neked könnyű, mindened megvan.

Nem, nem mindig volt így és vannak dolgok, amikről nem tudnak semiit külső emberek.

Pl hogy apám lemondott rólam, anyám se egy tündér volt. Volt, hogy haver garázsában aludtam 4 széket összetolva... volt, hogy az erdőből, mezőkről szedtem az ehető vadnövényeket... stb.

Mindazt senki nem láta, nem érezte, nem élte át. Csak a felszínt látják, a végeredményeket.


Szóval ne nyavajogj, nézz magadba és önismeret keretén belül bontakoztasd ki önmagad és előnyösebb képességeidet! Kamatoztasd azokat és élj!


Mindegy hány éves vagy, felfogás/pillanat kérdése az, hogy öregnek érzed-e magad vagy sem.


Pont nemrégiben volt a WMN-nek a témát illető adása:

Ki vele! Aki öregszik, az él!


https://www.youtube.com/watch?v=UHRLQjvKgRg&ab_channel=WMNMa..

jún. 1. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Én már kiégtem és teljesen energiálatlan vagyok...

Még ennyi idős létemre nagyon booker is vagyok.

jún. 2. 01:15
 8/16 attila_72 válasza:

Booker, az meg mi?

Kiégtél 19 éves korodra, hát mit tettél eddig? Még el sem kezdődött a felnőttkorod!

Szerintem valami agyturkászt keress fel, vagy egy kocsmát.

jún. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8as, kiégtem a sok csalódásba, magányba, szorongásba úgy hogy eddig semmilyen fiatalkori őszintén szép emlékem lenne, úgy vagyok vele hogy semmilyen racionális siker nem kelt bennem örömet..
jún. 5. 19:31
 10/16 anonim ***** válasza:
Na nem banom szexelhetunk, legalabb legyen egy jo emléked🤣
szept. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!