Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fogszabisok! Az első napot a...

Fogszabisok! Az első napot a suliban hogyan bírtátok ki?

Figyelt kérdés

ezen agyalok már 3 éve ,és azóta nincs fogszabályzóm ,nem merem bevállalni( nyilván nem a fizikai fájdalomra célzok! )


meg kéne erősödnöm lelkileg ,de nem tudom hogyan tegyem azt?!


2010. okt. 26. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én féltem bemenni a suliba, hogy mit fognak mondani a többiek. Aztán észrevették, hogy van fogszabályzóm és mondták, hogy milyen jól áll meg hogy nekik is kell ilyen stb. Nagyon jól esett hogy nem csúfoltak ki, hanem minden jót mondtak. :)
2010. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A fogszabályzó nem a világ vége. Nekem is volt.

Viszont ne vállald be ha csak tényleg nem muszály. Egy normális doki sokat tud segíteni a döntésben. Léteznek rejtett és éjszakai fogszabályzók is. Ilyenkor a fogsor belső ívére helyezik a fogszabályzót ill. csak este kell berakni. Bár nem minden esetben használható.

Amúgy az első nap a suliban mindenki csodájára járt. Pedig nem én voltam az egyetlen, de jó téma volt az első nap. Szerintem semi ciki nincsen benne. Manapság olyan mint másnak a szemüveg.

Az pedig igazán ne legyen már döntő érv, mit szólnak mások. Ha egy orvosi eszköz kell akkor kell és punk-tum. Egy műtétet se lehet/szabad mások izlése alapján eldönteni. Az nagyon gáz lenne.

Nekem ugyanúgy tud tetszeni egy lány fogszabályzóval mint nélküle. Nem ez a döntő. Persze vannak hülyébb srácok is, de azokkal nem kell törődni.

Azért nem egy leányálom arra készűlj fel. Fáj, beakad a fogakat is megviseli. Meg nagyon oda kell figyelni a fogmosásra és a rendszeres vizitre. Ha pedig egyszer elkezded, akkor muszály végig csinálni, mert másképpen az egész visszaáll.

Remélem tudtam segíteni!

2010. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

17F vagyok:)

18:12 köszönöm a te válaszodat is!


nekem sajnos muszáj lenne az állandó ,ez a problemó:(

de az a baj hogy én ezt már annyira felnagyítottam hogy ha akarnák akkor sem tudok másra gondolni mikor a fogszabira gondolok.


úgy vállaljam be hogy , lehet hogy nem tudom kezelni majd a helyzetet?! és sokan csesztetnek emiatt(egyébként nem valószínű) ,csak nem tudom elképzelni hogy egy ember ne tartsa gáznak a fogszabit..

2010. okt. 27. 20:50
 4/6 anonim válasza:

Hehe

Nekem is volt, azt hittem világvége... a faszt. Egy hétig fura volt aztán kész... Iskolában... hát én nem vagyok az a mosolygós alak és beszélni se szeretek, szal nem vették észre. Később csak viccelődtünk, hogy villámhárító... :D

2010. okt. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ááá, de laza

remélem ha egyszer ráveszem magam én is ilyen leszek:)

2010. nov. 1. 09:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már 17 vagy és TÉNYLEG szükséged van rá akkor ne húzd tovább! Sőt, már egy kicsit elkéstél. 18 alatt ingyenes a fogszabályozás, utána viszont elég drága tud lenni.
2010. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!