Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is ilyen lusta? (kérdésemt...

Más is ilyen lusta? (kérdésemtúlröv)

Figyelt kérdés

Képes vagyok egész nap gépezni, enni, slifityelni egy kicsit a lakásban ide-oda, TV-zni s minden szuper :-D

16/L vagyok különben

Valaki még van így ? :-D


2010. okt. 26. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül :D Itt ülök a gépnél, mellettem íróasztal amelett egy kuka, de az íróasztal fiókjába tömöm a szemetet :S 19f
2010. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Jesszusom, az ilyenektől van herótom! >.< Biztos anyukád is örül neki, hogy ilyen vagy...
2010. okt. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, eléggé úgy tűnik, hogy szeret :-D
2010. okt. 26. 17:33
 4/11 A kérdező kommentje:
De ha kell tanulni valamit akkor odateszem magam
2010. okt. 26. 17:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

valamikor én is oda teszem magam :p

de ha lehet inkább húzom az időt és nem csinálok semmi...

most is épp unatkozok

13/L

2010. okt. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

17:39 Állj fel a gép elől, és takarítsd ki a szobádat, marha egyszerű!

Jellemző... Ahelyett, hogy segítenétek valamit, meresztitek a s*ggeteket...

2010. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Viszonylag rend és tisztaság vana szobámban, a házit is megcsináltam amit értettem...
2010. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ugyanezt csinálom. emellett hétvégén partyba járok,és 4.5 az átlagom.

dehát egésznap itt ülök, suliban órák előtt megtanulok, jobb mint itthon.

kedves, 2. válaszoló asszem, biztos vagyok benne, hogy középsuli 3. évében neked jobb volt/lesz... (:

17L

2010. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

kamaszkorral jááár :D

szerintem mindenkiben ott van mikor 14-15-16-17 éves.

2010. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Második vagyok.

Én már rég elhagytam a gimit, de akkor sem voltam "semmittevő". Főleg, hogy a semmittevés iszonyat unalmas, valamit mindig muszáj volt csinálnom, különben megőrültem volna. Ha mást nem, akkor varrtam, vagy valami lightos, de hogy csak bambuljak ki a fejemből, és a tévében egymás után következő képsorokat nézzem, amikor semmi értelmes nincs műsoron? Vagy egész nap gépezzek? Na, azt nem...

Bár az ilyenek szoktak a legjobban sírni, hogy elhíznak, meg hasonlók. Tudom, mert nem egy gimis osztálytársam volt ilyen semmittevő, utána meg rinyált, hogy "ő kövér, júúúj". Mondtam neki, tornázzon, fusson, ect... Válasz: "De olyan lusta vagyok!"

"Akkor ne rinyálj!"

Ennek persze sértődés lett a vége, de nem érdekelt, mert igazam volt!

Meg amikor sírtak, hogy anyjuk mindig b*szogatja őket, hogy nem csinálnak semmit! Takaríts b*zmeg, akkor nem fog! Segíts neki! Ne az legyen a napi programod, hogy suliból hazamész, jó esetben megírod a leckét, majd bevágod a s*gged az MSN elé, és hajnali 1-ig "beszélgetsz" olyan emberekkel, akikkel egész nap egy osztályban voltál!

2010. okt. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!