Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális ez vagy én "rontottam...

Normális ez vagy én "rontottam" el magam?

Figyelt kérdés

Semmi komolyról nincsen szó csak annyi hogy 13 éves vagyok és nem vagyok olyan mint a többi fiú osztálytársam...meg semmilyen osztálytársam. Példa erre az hogy rocker vagyok tehát nem azt a zenét hallgatom mint a többiek és mindenről van véleményem amit(sajna) ki is nyilvánítok, és valahogy nem támad kedvem körülugrálni az osztályból a lányokat vagy nem érzem menőnek a cigizést meg a hetente rendszeres "bulizást"(<--értelmetlen ivászat)és ezeket a dolgokat nem is csinálom és ilyenek. Na de akkor a kérdés...ez most normális vagy éppen rendellenes egy 13 éves fiúnak az hogy naponta Nirvana-t, vagy Black Sabbath-ot vagy ilyesmiket hallgat és hogy nem ért egyet sok dologgal??

Kösz a válaszokat előre is


2010. okt. 9. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, neked nagyon jó felfogásod van! maradj is ilyen, meg ne változz! Hogy milyen a stílusod, mit hallgatsz, az a te egyéníséged, amig a világot,és magadat se rontod el vele, és amíg jól érzed magad, addig legyél rocker. :) mással nem kell törődni, ők stricik, ők nőtlen,iszákosan fogják végezni egy kocsmában dolgozva. Te meg családapa leszel. :)
2010. okt. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hűha azért ennyire nem kell előrelátni :D

én se vagyok egy aranygyerek csak én nem azokat a baromságokat csinálom mint a többi korombeli

2010. okt. 10. 00:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Nirvana mellett hallgass Nickelback-et :)

13 évesen én is ilyen voltam, és még most 20 évesen is az vagyok és ez így tökéletes. :)

2010. okt. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam... És utólag kezdem megbánni. Nem ha neked nincs olan társaságod akikkel rendszeresen nagyon jól érzed magad, akikkel tombolni tudsz, akikkel csakúgy gyártjátok a közös élményeket amire mindig is jó lesz visszaemlékezni... Ha nincs ilyen társaságod akkor bizony veled van a baj, nem a többiekkel.


Nem azt mondom hogy hetente be kell verni úgy hogy kiokádd a beled, de így 10 évvel visszanézve felnőttként azok az ismerőseim akik rendszeresen "élvezték az életet", semmi jelét nem mutatják hogy ők válnának kocsmatöltelékké én pedig családapává... Semmi jelentősége... De nekik gazdag gyerekkoruk volt, van mire közösen visszaemlékezniük, én meg azt mondhatom el hogy nem ittam, nem cigiztem, de annyira nem is éreztem jól magam mint ők....

2010. okt. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja a rockzenének meg semmi köze ehhez. Csak épp ezt dobta neked a még hogy nincs több igazi rocker az osztályodban. De nekem vanak ismerőseim akik pont ezeket hallgatják mint te és emellett "tudnak" szórakozni is.
2010. okt. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én nem mondom hogy nem tudok kikapcsolódni nem arról van szó...csak alapból apámék se engednek el így bárhova is és ha még is, akkor (tényleg)eszembe se jut hogy: "hmmm milyen jó lenne ha innék...mit tudom én egy kis pálinkát vagy ilyesmit"
2010. okt. 11. 18:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan maradj ilyen ha így érzed jól magad, vannak normális rockerek is, biztos akad pár a környékeden is, haverkodj velük. És ha esetleg nem jön össze, ne szarj be 13 éves vagy, lesz időd még kiélni magad (mármint a barátokkal hülyülni, nem piálni vagy ilyesmi). És lehet hogy belőled sem lesz családapa, belőlük sem alkoholista(akinél nem baj, ha kocsmában dolgozik, legalább szereti a munkáját), de nem is iszod el az eszed. Azzal meg, hogy megmondod a véleményed semmi baj nincs, persze ha nem túl durva és sértő. A csajokat persze nem ismerem az osztályodban, de akiket körbeugrálnak, ált. qrvák, úgyh nem baj ha te nem nyalod ki a s.ggüket. Sok szerencsét az életben, hidd el, hogy van jó oldala annak hogy így élsz (nem is kevés)!
2010. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, és bocs, h hosszú lett.
2010. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!