Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Már tükörbe se...

Mit csináljak? Már tükörbe se tudok nézni.

Figyelt kérdés

Annyira rondának tartom magam, hogy már az is szenvedés, ha reggel a fürdőszobában az arcomat kell néznem...


Pattanásos, alacsony, és szerintem kövér vagyok.


Már jó ideje nem is próbálok ismerkedni másokkal, mert nyílván nem engem akarnak...

A magányhoz már hozzászoktam. De azért jó lenne ha egy nap miután tükörbe néztem, ne szégyeljem el magam...


2010. okt. 8. 21:10
1 2
 1/11 Kriszti83 ***** válasza:
80%

Kövérség ellen sport+egészséges életmód,

pattanások ellen kozmetikus. Ismerkedj, barátkozz. Ha csak otthon ülsz, nem változik semmi.

2010. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
90%

Mindenen lehet változtatni.

Kövér vagy-fogyj le,mozogj sokat,járj el futni,diétázz.

Pattanásos vagy-kozmetikus,bőrgyógyász

Alacsony vagy-ez nem tudom miért hátrány,én meg túl magas vagyok,és akkor mivan?

Ha változni szeretnél,azért csinálni is kell valamit.

Ja,és még annyi a végére,hogy nyugi,senki se tökéletes.Mindenkinek van valami problémája magával. :)

15/L

2010. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Van 1 Isten Aki teremtett, es vannak szuleid, akikre hasonlitasz,

tehat ezt a kulsot elkell fogadnod, ha tetszik, ha nem.

Nem hinnem, hogy annyira ronda lennel, de ne nezd magad annyit a tukorbe pl.


Kover vagy, bizony a tukor nem fogja megoldani ezt a problemadat, es 1 het mulva is azt fogja Neked mutatni.

Kezdjel el tornazni, ne egyel sok edesseget.


pattanas! Amig igy allsz az elethez, addig bizony nehez lesz ezen segiteni,

mivel lehet a tini kor miatt is, de lehet az etkezes miatt is, de lehet a koverseg miatt is, ha valoban kover vagy.


Kezdjel el mozogni, csalanteat inni, jo vertisztito ereje van, a pattanasaid miatt is jot tesz.


Ha megteheted akkor menj el, es vasarolj az arcodnak megfelelo kozmetikumokat, mint lemosot, tonikot es kremet,

de vegyel borradirt is, amit hetente 2x hasznalsz.


Rondanak latod magad, akkor kezd el szepitgetni es apolni es torodj magaddal!

2010. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele:( 15/l
2010. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A pattanásaim ellen már minden rohadt kenőcsöt, tonikot stb kipróbáltam. És semmi változás.

1 Kg nem megy le rólam.

2010. okt. 8. 21:26
 6/11 A kérdező kommentje:

Eddig akiknél próbálkoztam mind visszautasítottak!!

Barátaim nincsenek.

És igen kövér vagyok.

2010. okt. 8. 21:29
 7/11 anonim ***** válasza:
De gondolkozz pozitívan...hogy ha így fogod fel hogy csunya vagyok meg kövér semmi nem fog változnii! hidd el ha te is akarod akkor sikerülni fog csak legyél kitartó és ne add fel:)
2010. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egy évig, pozitív kitartó stb voltam.

És semmit nem segített...

2010. okt. 8. 21:50
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én teljesen meg tudlak érteni. Velem is ez volt. Nem bírtam tükörbe nézni, kövér voltam. Nehéz volt és kellett nagyon sok akaraterő de tettem ez ellen mert már nem bírtam tovább!

Ha gondolod írj emailt és beszélgethetünk. Meg tudom mutatni milyen voltam és milyen lettem. Nem lehetetlen megváltozni! Segíthetek ha szeretnéd.

17/L

2010. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Németországban alig ismert fogalom a pattanás a fiatalkok körében. Alig-alig akad az utcán pattanásos lány/srác.

Oka: Az étrendben keresendő. Ott van pénz a minőségi kajára, vegyesenmindenfélére, nem monoton étrendre, rendszeres étkezés.

Nálunk mindennek az ellentettje. Ne csodálkozzon senki, hogy olyan a bőre amilyen. A kajától függ nagyon, hogy milyen is leszel, a rendszerességen. Hozzá jöhet a sport, ami karban tart és nem hízol el.

A kaján változtatni nem tudsz, sport, és rendszeres étkezés, nem összevissza.

2010. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!