Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megváltozott minden. Tükörbe...

Megváltozott minden. Tükörbe sem merek nézni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Korábban akármennyire nagyképűen hangzik jó csajnak tartottam magamat ( ha nem is vagyok vékony ), és a visszajelzések is ezt igazolták. Pár hónapja, beszólt két olyan " férfi" ( ha annak nevezhetném őket ) h. ilyen olyan kövér vagyok, senki hozzám se érne, roncs, a barátom úgyis elhagyna, mert olyan ronda vagyok, sorolhatnám. Nekem ilyeneket előtte soha senki se mondott, és nem is ezt gondoltam magamról. De azóta kb. tükörbe sem merek nézni annyira elment minden önbizalmam. És képtelen vagyok hinni már a dicsérő, jó szavaknak. Már a barátomon is érzem, hogy kicsit zavarja, hogy ennyire nem vagyok magammal kibékülve. Nem nemcsak a testemmel, hanem lassan az arcommal sem, amire világéletemben a legbüszkébb voltam. 17 éves korom óta szinte folyamatosan volt vkim, soha nem is panaszkodhattam erre, most is régóta boldog párkapcsolatban élek, és ő meg van velem elégedve. Hogyan tudnék megint egy kis önbizalmat kapni? Miért hatott rám két úgymond idegennek a véleménye ennyire? Vagy ennyire rossz lennék, csak eddig tévhitben éltem?
2010. márc. 17. 10:54
 1/8 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok.
2010. márc. 17. 10:54
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Hát mit mondjak erre. Én oha nem néztem ki annyira jól, hogy meg legyek elégedve magammal..most sem nézek ki szerintem jól. De attól boldog párkapsolatban élek, és minden nap hálát adok, hogy egészséges ember vagyok a megszokott mindennapi problémákkal. Ne hagyd, hogy befolyásolja a jelenlegi kapsolatodat. Hidd el h minden lányban úgyis megfogalmazódik ez h nem jól néz ki vagy ilyenek. Érezd jól magad és ne vedd fel h mit mondanak mások.Hidd el aki ilyeneket mond valakinek az nagyon boldogtalan és ilyen szövegekkel álcázza magát. 24/L
2010. márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Sz.rd már le,hogy a sok beképzelt kis p-cs mit mondd!A barátod imád és a legtöbb ember szerint is jól nézel ki akkor mi a probléma?Egyébként sem tetszhetünk mindenkinek,de soha ne mással foglalkozz!Ha te jól érzed így magad oké,ha nem akkor meg változtass!:)
2010. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A szépség relatív,nem lehetsz mindenkinek szép,ne foglalkozz ezzel a két bunkóval.Nem attól leszel jó nő,hogy mindig van valakid,ismerek olyan bányarémeket akiknek mindig van pasijuk. Miért gondolom azt,hogy folyton bizonyítani akarod,hogy te nem vagy ronda? Érezd jól magad a bőrődben és kész.
2010. márc. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze azért bizonyítgatom, mert korábban azokat gondoltam, amiket leírtam, most meg semmi ilyesmit. Köszönöm a válaszokat, főleg az elsőnek. :)
2010. márc. 17. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na! Az ilyen "pasiknak" vannak plázamacska barátnőik, akikkel 2 értelmes mondatot nem lehet váltani, hacsak nem szolizási tippeket akarsz vagy egy Amnesia márkabolt fellelhetőségi helyét megtudakolni. Ahogy a férjem szokta viccesen mondani a "nagyon jó nőkre": ez is csak büdöset sz..rik, meg hogy ezt is unja már valaki. Kicsit nyers a megfogalmazás, de tök igaz! ha viszont neked a kissé molett, vagy húsosabb alkatod és helyes arcod mellé tartozik némi ész és egy bájos, kedves természet, akkor TE vagy a szebb! Ne hagyd kicsúszni a kezeid közül!!!!
2010. márc. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

IGAZAD VAN 11:15-ös!!!!!! :)) Ez jó volt!

-Első-

2010. márc. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én világ életemben utáltam a lábaimat (túl vékonynak láttam). Volt is olyan lány, aki megjegyezte az utcán, hogy Úristen milyen lábai vannak! Aztán mikor a 70. pasi mondta, hogy tök jó lábaim vannak (anélkül, hogy megkérdeztem volna), akkor rájöttem, hogy le kell sz@rni az ilyet. Azonkívül ismertem olyan srácot, aki odament kifejezetten helyes lányokhoz és csak úgy poénból beleüvöltött szerencsétlen csaj képébe, hogy "Te atyaúristen, hogy lehetsz ilyen ronda". Erről ennyit.
2010. márc. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!