Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerettek tükörbe nézni? Van...

Szerettek tükörbe nézni? Van olyan, hogy egész nap csak a tükör előtt állnál?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem magam nézegetni néha egész nap ezt csinálnám. :) De szinte minden lány így van ezzel...
2009. aug. 21. 02:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyon fontos, hogy mindenki nézze magát a tükörben. Hisz, ha jol átgondolod, a saját arcod az, amit a legritkábban látsz. Kell ahhoz, hogy jobban megismerd magad!Csak ugy tudsz tisztába lenni önmagaddal.
2009. aug. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megcáfollak! Lány vagyok és utálok a tukorben állni, mert mindig találok magamon valami hibát... Csak akkor nézem meg magam mikor feloltoztem meg kifestem magam.

Ja, és van egy fura szokásom: más helyen nem nézek tukorbe, még véletlenul sem, csakis itthon és csak pár órával azután, hogy hazajottem.

2009. aug. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem a hibákat kell nézni az arcodon, nem is az határoz meg. Egyszerüen csak nézz bele hosszabb ideig és így megszokod az arcod! Azért nem mersz belenézni, mert félsz magadtól. Nyugodtan bámuld magad sokáig.

Ugyanaz, hogy ha van egy jó barátnőd, az elején lehet látsz az arcán furcsaságokat, de ugy hozzászoksz, hogy ha ránézel, eszedbe se jut.

2009. aug. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17/F én nem szeretek tükörbe nézni, de kézmosásnál meg ilyenek azért belenézek hátha van valami gáz amit amúgy nem vannék észre
2009. aug. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én elég sokszor nézegetem magam a tükörben itthon.


Viszont máshol nemigen, nem sűrűn...például a osztálytermünkben van egy tükör, sosem nézek bele. Félek, hogyha belenéznék rossz lenne a látvány és akkor elromlik a kedvem is.

2009. aug. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, miért, de olyan unalmasnak találom az arcom, szóval nem is gyakran nézegetem magam, csak mosakodásnál.
2009. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kerülök minden tükröződő felületet, és lány vagyok. :D

16/L

2009. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Annyira azért nem vagyok ego, hogy naphosszat a tükör előtt bámuljam magamat.

Még jó, hogy nem látom magamat a naphosszat még a végén szárnyra kapnék:)

L/22

2009. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!