Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért akarom ennyire szeretni...

Miért akarom ennyire szeretni a lányokat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy furcsán hangzik a kérdés.. Az a helyzet, hogy középiskolás lettem és elég sok lány van az osztályban. Most olyan érzésem van, hogy úgy megölelném őket, meg hasonlók és szeretném szeretni őket.. Eddig szinte csak fiúkkal barátkoztam. Lehet ezért lehet? Remélem nincs ferde hajlamom vagy ilyesmi..


Egy 15 éves lány.


2010. okt. 3. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát túlságosan nem kell szeretni őket!
2010. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretnék szeretni már egy lányt, de sajnos még nem volt senkim :( Bár ez nem sokban kapcsolódik a te kérdésedhez...


17/F

2010. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*Amúgy ettől nincsen ferde hajlamod...
2010. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az icipici hatalmas betegséged neve: Félelem és önbizalomhiány. Félsz a többiektől, ezért jóba akarsz velük lenni, bármi áron. Nyugi, gyógyítható az évek múlásával.
2010. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk az egész iskola ilyen.xD

De nem durván.

És mellesleg én kezdtem el ezt az ölelgetést mert nagyon szeretem a barátnőim és ez max azt jelenti hogy ember közeli vagy.:D

2010. okt. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

15:59 vagyok

Viszont ha 1 fiúról lenne szó, akkor már fogsor közeli lennél...

2010. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azér aggódsz, hogy ferde hajlamaid vannak mert lányokkal barátkodsz? :D Minden lány szinte lányokkal barátkozik, de mind1, ez tök természetes Szeritem!
2010. okt. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem, ez teljesen normális, szeretethiánynak hívják, ettől nem leszel leszbikus. Sőt, ha átmész hozzájuk vagy megbeszélitek azokat a dolgokat, amiket senki másnak nem mondasz el, az sem jelent semmi rosszat.

A ferde hajlam valahol ott kezdődik, hogy esténként ezekről a barátnőidről fantáziálsz. Gyakorló leszbukisként mondom.

2010. okt. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
leszbukis... leszbuksi... nem tudok írni, leszbikus, bocs.
2010. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, szinte minden lány a többi lánnyal barátkozik. Ez kifejezetten jó, mert a fiús lányok barátkoznak inkább fiúkkal.
2010. okt. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!