Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez jó kiselőadás...

Szerintetek ez jó kiselőadás téma? A tömegről szól. A társadalom elvárásairól.

Figyelt kérdés

De félek hogy nem pont erre gondolt. Mármint, ő olyan segítség címeket adott meg, mint kedvenc könyv, természetfeletti jelenségek, amik magában is nagyon érdekesek, de én másól akarok írni. a művészek elnyomásáról, a tömeg emberekről, és a különcségről. de nem találok semmien statisztikai adatot, vagy valami érdekességet, hogy megkülönböztesse a kiselőadást a .... gondolataim kósza tanácsai -tól.

meg félek is mert leet h még túl fiatal vagyok ezekhez a dolgokhoz. bár koromhoz viszoinyítva érett vagyok, és írni is tudok, ráadásul a tanár is szeret mert már látta az írásaimat, és imádta őket.

esetleg ha segítenétek is hogy honnan vegyek kész INFORMÁCIÓKAT mert a rizsa már megvan, a töltelék, régebbi gondolatok, tanácsok stb. de olyasmi kéne mint pl. hány emebr adta fel az álmait, és alkalmazkodott, vagy ilyesmi. most hazudjak vagy mi?

előre is köszi ha valaki egyáltalán válaszol.

És légyszi ne lopjátok el az öteletet, mert mondom h írok, és lehet lesz olyan jó h elküldjem vaalhová.

(Kitti ha látod, akkor ez az enyém! -.-, igen N vagyok)


2010. okt. 1. 18:25
 1/3 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszik, és érdekesnek találom ^^ Szívesen elolvasnám :P

Őszintén szólva, foggalmam sincs, hogy hol találhatnál olyan adatokat... Abba is kételkedek, hogy egyáltalán találsz...

De HAJRÁ! És majd tájékoztass a végkifejletről! :D

2010. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ó köszi. am már megírtam. és hát, tök jó letta datok nélkül is.

még nem olvastam fel, d emegírom mi volt

2010. okt. 5. 17:29
 3/3 anonim válasza:
:D Örülök neki ^^ :D És hajrá, szerintem tetszeni fog a többieknek is ^^ Legalábbis az értelmesebb részének... :D Akik méltók arra hogy felolvasd nekik :P
2010. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!