Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik lennél inkább? Szép,...

Melyik lennél inkább? Szép, vékony - de boldogtalan, vagy kövér, jó kisugárzással, és boldog?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 17:24
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

én inkább nem folyok bele ebbe a kialakuló vitába...

de! ma 17:33-nak: valami ilyesmit írtál hogy "aki szép és vékony az nem lehet boldogtalan".

azért remélem tudod hogy ez egy nagyon nagyon nagyon nagy hülyeség...!!!:S

a kérdezőnek: én vékony vagyok. mások szerint szép is. és nagyon de nagyon boldogtalan:((((. szar az életem, de nagyon, és én tettem azzá azzal hogy szép és vékony akartam lenni. szóval örülj, amig boldog vagy...

16/L

2010. szept. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:

Én vékony szeretnék lenni és boldog (az utóbbi most is megvan, de akkor boldogabb lehetnék), de csakis egészséges határokon belül. Ezért minden nap edzek, lépcsőzök, és próbálok olyan ételeket, italokat fogyasztani, amik kevés méreganyagot tartalmaznak.

Kérdezőnek: szerintem ne 1x vagy 2x egyél sokat, hanem próbálj meg többször, de keveset. Azzal, hogy kevésszer eszel egy nap, csak a szervezeted fogod tönkre tenni... Az, hogy a párod azt mondja hogy így szeret, szép és jó, de vajon nem fogja-e magát meggondolni pár hónap (esetleg év múlva) hogy áh, mégis egy karcsú nő kell neki? Remélem nem lesz igazam, legyetek boldogok. De gondolkozz el. A súlyodból akár komoly (egészségügyi)problémád is adódhat, nem gyerekjáték.


Minden jót!:)

16/L

2010. okt. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 bslayer15 válasza:

A boldogság nem súly függvénye.


09-30 18:02: A világon nem csak férfiak élnek, továbbá nem tudod az okát annak, hogy miért csináltatta magát a műnő műnővé.

2010. okt. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:

Attól, hogy valaki szép és vékony még nem biztos, hogy boldogtalan. De persze, mint említetted olyan is akad, de a boldogtalanságának nem hiszem, hogy az az oka, hogy ő vékony. Aki kövér az is lehet boldog, ha elfogadja olyannak magát amilyen, és jól érzi magát a bőrében. De egy kövér lány is lehet még attól függetlenül boldogtalan. A kettőt nem vesszük egy kalap alá, h aki vékony/kövér az boldog/boldogtalan. Ez hülyeség!

Én egy vékony lány vagyok és boldog! :)

2010. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!