Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik lennél inkább? Szép,...

Melyik lennél inkább? Szép, vékony - de boldogtalan, vagy kövér, jó kisugárzással, és boldog?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 17:24
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
én inkább lennék dagadt, mint boldogtalan, azt meg pont lesz.rnám hogy tetszem-e az emberknek. :)
2010. szept. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
A pénz nem boldogít,de erre akkor jön rá az ember,mikor kiderül hogy a csak a pénzéért kell...
2010. szept. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Én kövér vagyok, de tényleg boldog. :) Van sok barátom, szerlemem akivel imádjuk egymást, és nem kell neki más, folyton a kedvemben jár.. :)


Viszont "ismerek" egy vékony, szép lányt, akiknek barátai szinte nincsenek, depressziós, pánikrohamjai vannak.. Na ő nem boldog :(

2010. szept. 30. 17:35
 14/34 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a boldogság nem attól függ, ki hány kiló.

Vékonyan is lehet valaki boldog, és ducin is-még ha a ducibb lányok nem is tudják elfogadni normálisan magukat, akkor is lehetnek boldogok.

Ha választani lehetne akkor inkább legyek pénzes, mert most elég sz@r anyagi helyzetben vagyunk. És ha már gazdag vagyok, akkor nem kellene nélkülöznünk sose. Ez az ami boldoggá tenne engem is és anyáékat is.

L

2010. szept. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
67%
én szép lennék.. mert úgy tényleg hamarabb lehet szerezni barátokat mostmár :S és barátok=boldogság.
2010. szept. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Engem boldogít a pénz.. :D

Jó érzés, hogy bármit megvehetek, nincs határ..

2010. szept. 30. 17:36
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha minden bajod lesz pár év múlva a súlyod miatt, nem leszel boldog, sőt, még pénzen sem tudod megvenni az egészségedet.
2010. szept. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Van határ mert szeretet érzésket nem vehetsz a pénzedér sajnos.
2010. szept. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Akkor veszel nekem egy 500-as Mercit? :P
2010. szept. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
76%
Ha jól sejtem, te boldogtalan vagy, mert egy kicsit teltebb vagy a kelleténél... noss ez mindenkinél másképp jön le, én is így voltam, és boldogtalanságomban 14 kilót fogytam. Ez nem megoldás, mert mai napig boldogtalan vagyok, más miatt... Nem függ ám össze semmivel. És aki husisabb, az könnyebben el tudja dönteni hogy ki az aki csak ki akarja használni mert "hű de jó teste van", és ki az aki valójában szereti! És mikor kövér voltam, akkor is volt párom, most nincs, de már nagyon úgy néz ki hogy lesz :)Szóval fel a fejjel!
2010. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!