Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik lennél inkább? Szép,...

Melyik lennél inkább? Szép, vékony - de boldogtalan, vagy kövér, jó kisugárzással, és boldog?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 17:24
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
75%
jajj bocs nem olvastam hogy boldog vagy... de örülök neki!!!
2010. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Már az összehasonlítás is sántít, mert nagyon a második válasz felé húz a kérdés...

Így már tudjuk is, hogy a kérdező kövér :D

2010. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

kövér jó kisugárzással és boldog

ja jelenleg az anorexiás testsúlyindexbe tartozom, de jobb szeretnék boldog lenni, mert jelenleg sovány vagyok, de minden, csak nem bolodg:)

2010. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, válaszolj őszintén, magadnak ezekre a kérdésekre:

-Ha strandra mész, nem ciki az úszógumid? Elnézed a karcsú nőket, nem szeretnél olyan lenni, csak hogy a párod még büszkébb legyen rád? Vagy csak azért, hogy téged is ugyanúgy megcsodáljanak. De legfőképpen magadért?

-Akarva-akaratlanul is beszólnak, megjegyzést tesznek, hogy hmm.. van mit fogni rajtad, kicsit túl "nőies" vagy. Ezek nem bántanak egy pillanatig sem?

-Az üzletben nem kapsz olyan ruhát ami tetszik, csak olyant, amibe max.8-osztályos korodban fértél bele. Nem megalázó kissé, hátramenni és az xxx esek között keresgetni, azt, ami éppen rád jön?

-Többször tapasztalom, (statisztika is készült róla) az emberek segítőkészebbek egy szép, karcsú nővel szemben. Még a bolti eladók is, nem csak az idegen férfiak. Észrevetted?

-Ha feltalálnák a csodaszert, ami örökre búcsút mond a kilóknak, nem az elsők között állnál sorba? (ILYEN A MAI NAPIG MÉG NINCS, csak a sok átverés)

És még tudnám sorolni.

2010. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
52%
Igen segítőkészebbek a vékony szépséggel sok esetben műnőkkel,mert felszinesek és csak dugni akarnak.
2010. szept. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Hát akkor vegyük sorra:

- Nem azért megyek strandra, hogy másokat stíröljek, hanem hogy jól érezzem magam. És nem feszengek 1 percig sem. Másokat sem nézek meg.

- Párom nem lenne rám büszkébb, ő így szeret engem, és emlékszem egyszer azt mondta, hogy ha le akarnék fogyni se érte tegyem, mert neki így vagyok tökéletes.

- Senki nem tesz rám megjegyzést, mindenki jófejnek tart. Ha nagy-ritkán valaki beszól, én a föld alá oltom le :D

- Nem, mert olyan boltba járok, ahol nagyméretű fiatalos ruhák vannak :)

- Nem szoktam segítséget kérni, azt is csak ritkán. De szerintem ha rájuk mosolygok, ők is kedvesek hozzám.. :)

- Nem tudom, hogy sorba állnék-e.

2010. szept. 30. 18:04
 27/34 anonim ***** válasza:
89%

Nem nekünk kell válaszolj, hanem magadnak... Mert amit ide írsz, az nem mind igaz. Ha nem foglalkoztatna a kérdés, nem írtad volna ki ide... Ez meg azt jelenti, hogy legalább egyszer megfordult a fejedben, hogy talán jobb lenne karcsúbb lenni...


Amúgy az általad leírtak egy olyan kövér ember szájából találnak, aki imád zabálni, és nincs elég akaratereje, hogy lefogyjon, így inkább bebeszéli magának, és megpróbálja elhitetni a környezetével, hogy ő így boldog, és jobb már nem is lehetne...

2010. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Utálok enni, szóval ez nem igaz. :P Napi 1x max 2x eszek péksütit ennyi. Ja, meg gyümölcs. Ezt nem nevezném zabálásnak.

Akaraterőm lenne, ha nem lett volna hiába fél évig csinálni mindent 0 eredménnyel :P

2010. szept. 30. 18:25
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Valamit nem csináltál jól... Olyan nincs, hogy fél éven keresztül, a megfelelő módszerrel ne fogyjon valaki legalább egy keveset...


(Amúgy zárójelben megjegyzem, hogy most mondtál ellent magadnak :D Ha teljesen boldog lennél így és meg lennél elégedve magaddal, akkor nem akartál volna fogyózni :P Poénod lelőve :P)

2010. szept. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

17:56-os vagyok. Mint ahogy céloztam már rá, én az az elhízottak sorát gyarapítom. Először csak 5 kg, aztán a sok fogyókúrától már 20+. Aztán egyszer eldöntöttem, hogy vége, vége a sok kínlódásnak, fogyókúrának. Elfogadom magam így. Ezt is hangoztatom mindenhol. Kifelé.

Befelé más a helyzet.

A férjem állandóan hangoztatta, hogy pont ilyennek szeret, imádja a dús idomaimat. Persze ha néha 1-1 fogyókúrától lement 10-15 kg, boldogabb volt, mint én, és büszke volt rám a haverjai előtt.


(Miközben a válóperünk zajlott, minden dagadt disznónak elmondott, pedig egy dekával sem voltam nehezebb, mint akkor, amikor "imádott" )


Vegyél még egy kis önuralmat, és csak magad miatt mutasd meg... rólam már 12kg lement, a 20+-ból, és csak magamért teszem.

2010. szept. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!