Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Léteznek még ilyen emberek?

Léteznek még ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Olyan emberek,akikkel lehet komolyan beszélgetni komoly dolgokról,és nem csak az üres csacsogást ismerik.Akik kedvesek,megbízhatóak,nem néznek át a másikon és komolyan veszik azt.Öntörvényűek,a saját elveik szerint élnek és büszkék,nem alázkodnak meg.És nem félnek lázadni sem.Becsületesek és nemesek.Pozitívan gondolkodnak,nem hunyászkodnak meg a legapróbb csalódás után,és küzdenek az álmaikért,mondhatni harcos jellemek.Élvezik az életet és nem omlanak össze minden kis sz@rságtól.


Ugye nem csak Én tartom fontosnak ezeket az értékeket??Szeretném azt hinni,hogy vannak még ilyen emberek,de még nem igazán találkoztam ilyennel.

Csak Én gondolom úgy,hogy ezek az értékek kivesznek a világból?Vagy nem is voltak sohasem elterjedtek?


2010. szept. 26. 18:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez vagyok én is csak negatívba szintén...
2010. okt. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!