Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Léteznek még ilyen emberek?

Léteznek még ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Olyan emberek,akikkel lehet komolyan beszélgetni komoly dolgokról,és nem csak az üres csacsogást ismerik.Akik kedvesek,megbízhatóak,nem néznek át a másikon és komolyan veszik azt.Öntörvényűek,a saját elveik szerint élnek és büszkék,nem alázkodnak meg.És nem félnek lázadni sem.Becsületesek és nemesek.Pozitívan gondolkodnak,nem hunyászkodnak meg a legapróbb csalódás után,és küzdenek az álmaikért,mondhatni harcos jellemek.Élvezik az életet és nem omlanak össze minden kis sz@rságtól.


Ugye nem csak Én tartom fontosnak ezeket az értékeket??Szeretném azt hinni,hogy vannak még ilyen emberek,de még nem igazán találkoztam ilyennel.

Csak Én gondolom úgy,hogy ezek az értékek kivesznek a világból?Vagy nem is voltak sohasem elterjedtek?


2010. szept. 26. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Bizony,léteznek ilyen emberek,de nehéz rájuk találni például azért,mert nem ténferegnek az utcán.Dolgoznak,gondolkodnak,alkotnak.Milyen idős vagy?Egyetemen,főiskolán kell találkozni ilyen emberekkel.De nem biztos ,hogy mindenkire igaz az összes poz. tulajdonság.
2010. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
én majdnem ienvagyok csak pozitiv helyett a negativ gondolkodás jellemzö rám
2010. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

El sem hinnéd mennyi...csak kérdés, hogy észre veszed e őket magad mellett. :)

Van egy nagyon jó mondás erre, ami teljesen igaz.

"Nem a ruha teszi az embert."

De ezt sajnos elfelejtették, és a ruhát nézik sokan, pedig az ember jelleme mutatja meg milyen az egyén. Ettől függetlenül azt jó ha tudod, hogy a "rosszak" tévedésből viselkednek így, nem szabad rájuk haragudni(nem mondom, hogy te ezt teszed), vagy elítélni őket. Mindenkiben ott lapul az a jóság, amiről beszélsz, de sokan nem hagyják érvényre jutni azt...a szeretet sugárzásával feléjük lehet felerősíteni bennük ezt. Legalábbis nekem hellyel közel sikerül. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Velem lehet komolyan beszélgetni, Én mindig szívesen meghallgatok másokat éspróbálok nekik tanácsot adni. Csak nem mindig tartják be de ez van:D. Megbíznak bennem.

Ami bennem nincs meg az a pozitív gondolkodás sajna.

Inkább pesszimista vagyok. Bár nem mutatom ki, de hajlamos vagyok erre.

Vannak még ilyen emberek persze, bár nem hiszem, hogy én vagyok az akit keresel, de vannak még azt tudom.

Csak elvannak rejtőzködve. :) De aki keres az talál. :)

2010. szept. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!:-)

Az első válaszolónak írnám,hogy nem teljesen értek azzal egyet,hogy az egyetemisták ilyenek,ugyanis láttam én már nagyon sok bunkó,idióta egyetemistát és sok bölcs szakmunkást is.


Nem a ruha alapján ítélem meg az embereket,hanem inkább a kisugárzásuk alapján.Az emberek viselkedése nagyon sokat elárul.Pl.:mer-e a másik szemébe nézni,ahogyan jár stb...


Na igen,ezt nem értem,hogy miért gondolkodnak olyan sokan negatívan...Úgy gondolom,hogy akárhány pofont kapunk az élettől,akkor is látni kell benne a szépet.


Ja és 18/L vagyok!:-)

2010. szept. 26. 19:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Bizony. Csak sajnos nem annyira gyakori az ilyen. Ez talán mindig is így volt.:(


Minél nagyobb pofonokat ad az élet, annál inkább fejlődik a lélek. Aki sok rosszat átél, az értékelni tudja a jót, mert az ellenkezőjét már igazán megismerte.

2010. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen,ez így van!:-)
2010. szept. 26. 20:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Nem az egyetemistákra,hanem a tanárokra gondoltam..és nem nézek le egyetlen szakmunkást sem,van a rokonságomban is több is.Csupán a kérdésed alapján egykori tanáraim jutottak eszembe-és nem mind...ha érted..
2010. szept. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem én!:-)
2010. szept. 27. 10:07
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy jó neked,hogy ilyen tanáraid voltak!
2010. szept. 27. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!