Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak itt punk vagy egyéb...

Vannak itt punk vagy egyéb extrém fiuk ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
:)) 16/L
2010. szept. 18. 22:21
1 2
 11/15 punkrisz válasza:
vannak vagyis hát én punk vagyok és itt vagyok :D
2011. febr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
akkor beszélgessünk.. :D
2011. febr. 27. 13:44
 13/15 punkrisz válasza:
felőllem oksa :D
2011. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 valakiakitnemismersz ***** válasza:
42%
én metalhead vagyok 14/f
2011. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Blackmetalmate666 válasza:
Én Folk Metal meg Industrial Metalt is hallgatok, meg orosz Polkát de nem tartom magam sem "Rockernek", sem "Metalheadnek".A nevem is csak azért ez, mert ezt a fiókot lázadó koromban csináltam 2 éve.Aztán rájöttem, hogy hülyeség bármilyen szubkultúrához csatlakozni. :D Mindenki legyen egyéni, de ne úgy, hogy ahhoz a szubkultúrához csatlakozik, amit nem sok ember képvisel.Ez nem egyéniség. :D Nekem leginkább a gondolkodásom extrém, kapom is a magamét, hogy "bolond vagyok", meg hogy "személyiségzavaros".Szeretek röhögni az ilyen faszarcú állatokon, akik ezeket mondják.Szóval nem csípem az olyan embereket, akik egyéninek érzik magukat, mert lenyírják két oldalon a hajukat, és úgy néznek ki, mint egy seprű. :D Meg az olyanokat se, akik nagy láncokat hordanak, meg televarrják magukat igénytelenebbnél-igénytelenebb tetoválásokkal, mert ők azt hiszik, hogy ettől lesznek egyéniek, meg kemény rockerek.
2015. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!