Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valaki bannt kap ezen az...

Ha valaki bannt kap ezen az oldalon. Milyen bannt kap, ha nem IP-t?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Elsőnek csak süti bant, majd ip-t. Amúgy mindenre van megoldás, csak tudni kell, hogy kell csinálni :)


Ja és csak a barátomtól halottam ezeket :)

2011. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te is a banra hajtasz?
2011. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem is ip ban.. sztem mac szám vagy vmi ilyesmi alapján banolnak ezek a ...... Azt a gépet már nem tudod használni amelyiken egyszer banoltak. szal nagyon köcsögök.
2011. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudnak tiltani MAC cím alapján, mivel nem tudják lekérni a MAC címed PHP-vel.


Nick tiltás, IP/Host tiltás.

2011. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor h van az h a laptopomat sehol nem tudom használni, új felhasználó névvel sem?
2011. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondom, hogy süti alapú az első tiltás... illetve nick de ez alap szerintem.


Vegyük sorra... elsőnek tiltanak, megkapod a sütit ami azt jelzi, hogy tiltva van valaki arról a gépről amit használsz. Ha ilyenkor belépsz másik nickel akkor arról sem fogsz tudni írni mert ott a blokkoló süti. Ha túl nagy balhét csináltál és ott a süti a gépeden akkor még az a nick is automatiksan tiltva lesz amivel beléptél.

Ilyenkor törlöd a sütit (ha téged tiltottak nem öcsédet újraregelsz) mindenki boldog. Ha tovább rajoskodsz megkapod az ip bant, ami már nagyobb szívás, főleg fix-ips szolgáltatóknál. Ilyenkor át kell írni a mac-címet mert ezesetben mindenképp új ip-t is kapsz, törölni a sütiket és megint mehet a buli....


De mint mondtam mindezt csak haveromtól halottam :)

2011. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cookie törlés, cache ürítés, ip váltás megvolt?
2011. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
neem nemvolt semmi... am. hugom gépe a bibis... majdha szépen megkér törlöm dolgokat :D addig ne "rajoskodjon" :D
2011. aug. 2. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!