Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért néznek le ez ezen az...

Miért néznek le ez ezen az oldalon (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Amikor odaírom valahová hogy 11 éves vagyok, mindenki elkezdi hogy "fiatal vagy", meg ilyenek. Lenéznek a korom miatt, de nem értem, miért. 11 évesek nem használhatják az oldalt? Amíg nem írom oda a korom, addig semmi, de ha már igen, akkor rákezdik. Főleg ha a szerelem, szex főkategóriába írom a randizásba.

Ne gondoljátok hogy fiatal vagyok.


Valaki tudja miért mondják rám ezt?


2011. júl. 16. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

ott van a sarokban a 18

én is illegálisan vagyok itt

2011. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem látom a 18-at. De most miért van korhoz kötve?
2011. júl. 16. 15:41
 3/16 anonim ***** válasza:
hát ne írd le a korod, nem kötelező
2011. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A szerelem, szex kategóriába írsz nagy élettapasztalatoddal ha jól sejtem.. Na látod pont ezért :)
2011. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

amugy is ez az oldal inkább olyan 0-16 éves embereknek van a felnőttek úgy is tudnak mindent

miért nem írsz oda másik kort

2011. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ömmm... hazudni nem szeretnék. Akkor nem adom meg a korom.
2011. júl. 16. 16:35
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, az az érdekes, hogy az emberek így működnek. 11 éves koromban én is azt hittem, hogy nem vagyok naiv. Én igen, érett is vagyok. Aztán 18 évesen röhögtem magamon, hogy miket gondoltam pár évvel azelőtt. Most 27 évesen pedig le vagyok döbbenve, hogy 22-23 éves koromban is milyen éretlen voltam még. És az a vicces, hogy 10 év múlva a mostani önmagamat is így fogom látni.


Ugyanez működik akkor is, ha másvalakire nézünk, éppen a saját tapasztalatunk miatt. Törődj bele, hogy ez mindig így lesz. Még 40 éves korodban is így fognak hozzád állni pl. a 60 éven felüliek.

2011. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

mert a 14-15 éveseknek még számít az a pár év, és végre vkit le lehet ugatni


nekem meg már mindegy, gyerek ez is az is

2011. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem mindenhez vagy fiatal, de a (18)-as kategóriához egyértelműen igen.

Kor miatt lenézni nem helyes valakit, de nagyon fiatalon belelefetyelni a "nagyok" dolgába az elég hülye dolog.

2011. júl. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
A szerelem és szex kategória az 18+ mindenhol. Ennyire nem lehettek tudatlanok. =)
2011. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!