Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit mondanátok egy 26 évesnek,...

Mit mondanátok egy 26 évesnek, ha még sosem volt boldog, mert csak reménytelen v. egyéb okból beteljesületlen szerelmei voltak?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet segíteni ?

Egyébként nincs vele semmi baj, sőt kimondottan "jó parti" lenne, egyszerűen csak nagyon balszerencsés.


2010. szept. 12. 00:47
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
örülök, ha megoldódott.
2010. szept. 12. 18:09
 22/27 anonim ***** válasza:

"2 nem állítottam semmit, csak kérdeztem, hogy azóta is az önsajnálatban fetreng, vagy szerető lett? Ez nem gonoszkodás, nem csipkelődés."

Hát, szerintem meg elég vagdalkozó és bántó.

"Fetreng" - nem egy szép szó. Főleg nem egy érett felnőt asszonytól, de egy 18 éves lánytól se tetszene.

Engem kimondottan bántana, ha ezt mondanák rólam, ha épp valami lelki nyavalyám van.

De szerintem neked is biztos van, túl hevesen reagálsz.

2010. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Ne offolj

Ne a válaszokra válaszolj

2010. szept. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Én nem tudok mit mondani erre, azon kívül amit máe elmondtam, hogy kerülje az érzelmi függést és egyszer ő is megkapja, akit nagyon szeretne. éd ha már ennyi szomorúság érte, legyen addig is és akkor is bölcs és józan, nehogy még több sérelem érje, ez is sok ennyi idős korban.


Off: elmondtam a véleményem , s levetted a neved. te is offoltál ezzel az offolással és előtte sem a kérdésre reagáltál, hanem egy kiragadott félmndatra.

inkább kívánom neked, hogy legyen jó az életed és akkor nem lesz minek lejönnie a szavaidból. hajrá!

2010. szept. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Bocs, nem akartam még entert nyomni.

Szóval gorombán leszólni vaalkit hogy ne nyalogasa már a sebeit, mert egy szerelmi bánat - az SEMMI, de egy puszta anonim megjegyzés egy fórumon, ahol úgy se tudja senki, ki vagy, az bezzeg VALAMI és rögtön védekezni kell.


Látod, ilyen az ember .

2010. szept. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szakadj le rólam, Maugli...
2010. szept. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Skizotip, ezek tök jó gondolatok, köszi! nekem is jót tett :)
2010. szept. 14. 00:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!