Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit mondanátok egy 26 évesnek,...

Mit mondanátok egy 26 évesnek, ha még sosem volt boldog, mert csak reménytelen v. egyéb okból beteljesületlen szerelmei voltak?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet segíteni ?

Egyébként nincs vele semmi baj, sőt kimondottan "jó parti" lenne, egyszerűen csak nagyon balszerencsés.


2010. szept. 12. 00:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
mér e/3-ban irsz magadról?
2010. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.


Több szempontból tehet róla, hogy valamikor egy évig nem is ismerkedik, és várja a sült gaalmbot, ezt mindig elmondom neki. Amúgy ez a szeretethiányos gondolat is igaz, mert a szüleivel jó a kapcsoalta, de nem eléggé.


Utolsó, vannak olyan 5-10 éves barátságaim, akiknek fontos számomra az életének az alakulása, főleg ha tanúja voltam több sorsdöntő élethelyzetének és 8 évig osztálytársak és barátok voltunk, együtt szigeteltünk nyáron és ha nem is mindig, de elég sokszor fordulhattam hozzá én is a bajommal.

Az illető partnere épp akkor dolgozott Londonban.

De Piccolastella, Te is írtál ki ilyen irányú kérdést, Te észrevetted ?

2010. szept. 12. 14:12
 13/27 anonim ***** válasza:

Hát én férfi vagyok és nem tartom túlzottan pozitív tulJDONSÁGNAK, ha egy nő ennyire csipkelődős,gonoszkodó (?). Végül is fogalmunk sincs szinte a helyzetről, de te már tudod, hogy a hölgymény egy naiva és biztos szerető is .

Én 23 éves koromig fiú létemre ugyanígy voltam a szerelemmel, nem 26-ig, de a 23 is elég sok idő, azóta van

nagyon jónak mondható, szerelmi kapcsolatom.


A férfiak se szeretik , ha egy nő ennyire szeret okos lenni és megmondni a frankót mindnféle alap nélkül. inkább

az jut eszembe erről a "tanácsról", hogy neki vannak súlyos életvezetési gondjai és itt éli ki a bajait. Remélem, az életben nem ilyen csípős.


Amúgy annak volt nagyon igaza, aki leírta, hoyg bizony nem tehetjük mástól függővé a boldogságunkat. Ezt nehéz megtanulni, de nem lehetetlen !

2010. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

1 nem írtam ki ilyen jellegű kérdést, férjnél vagyok, sosem voltam senki szeretője...

2 nem állítottam semmit, csak kérdeztem, hogy azóta is az önsajnálatban fetreng, vagy szerető lett? Ez nem gonoszkodás, nem csipkelődés.

2010. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Mellesleg nem válaszoltál. Két éve sajnálja magát az eset miatt? Vagy azóta is azt várja, hogy majd egyszer szakítani fog a pár, és akkor majd Ő lesz az első?
2010. szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Kedves Stella, nem fetreng semmiben, hidd el, állítom, hogy igyekszik élni az életét és próbálkoztt azóta mással is. Szerető sem volt (tudtommal) soha nem olyan ember.


Te írtad ki, hogy a férjed lehet kavar valakivel, és rögtön megsajnáltam a helyzeted, én is írtam Neked, innen tudom, meg szoktalak látni a válaszadók között.

2010. szept. 12. 17:31
 17/27 A kérdező kommentje:
Váalaszolok . 2 éve nem beszéltünk arró laz emberről, nem tudom, hogy gondl -e még rá, ámbátor igencsak megviselte. Azóta mgismetrt pár embert, de csak rövidebb kapcsolata volt. Igykszik élni, pont ezért sajnálom hogy peches.
2010. szept. 12. 17:33
 18/27 anonim ***** válasza:
Akkor ennél többet nem tehet egyikőtök sem. Ő igyekszik élni, okul a hibáiból, Te pedig mellette vagy, ha szükséges. Innentől csak idő kérdése, hogy mikor találkozik véletlenül a -számára- tökéletes partnerrel. Nem állt szándékomban senkit kritizálni, csak meglepett, hogy valaki mennyi hátsó szándékot bele tud magyarázni egy kvázi semleges kommentembe...
2010. szept. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Hát remélem rendeződik végre az élete, meg neked is, ha esetleg úgy alakult.


Nem érdemes az életet ennyire függővé tenni a szerelemtől, de a legtöbb ember számára ez nehéz dolog.

2010. szept. 12. 17:44
 20/27 anonim ***** válasza:
:) köszi, az én gondom megoldódott, bár ez nem rajtam múlott. Ha tényleg félrelépett volna a férjem, én bizony most a legmélyebb önsajnálat mélyén fetrengenék, hiába magyarázná bárki, hogy a boldogság nem társfüggő, igazat adnék, deee...
2010. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!