Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mi az élet értelme ?

Szerintetek mi az élet értelme ?

Figyelt kérdés

2022. jan. 18. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Fuck bitches get money.
2022. jan. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva!

Hitelre nem csinálják.

2022. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nincsen, csak ha találsz / adsz neki.
2022. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kisdork1 válasza:
33%
Én abban hiszek, hogy Istennek mindenki életével van egy terve :)
2022. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

#4: Milyen terve lenne mondjuk egy olyan szuletesi rendellenesseggel rendelkezovel aki mondjuk az 5 eves korat sem eli meg?


Biztos csak a szuloket akarja probara tenni, hogy hogyan teljesitenek egy remenytelen helyzetben, igaz? Vagy mi a helyzet a rakosokkal? Ennel mar csak az a jobb, amikor valaki ugy fejezi ki jo kereszteny modjara a reszvetet egy elhunyt hozzatartozojanak, hogy "isten akarata volt ez". Istent csak az ember talaltam ki, de nagyon kozel van mar az az ido amikor nem lesz ra mar szukseg. Egy komolyabb jarvany vagy haboru vagy a modern civilizacio osszeomlasa vagy egy nagyobb termeszeti katasztrofa szepen, de biztosan (es jogosan) a hitetlenseg iranyaba tereli az embereket.

2022. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kisdork1 válasza:
24%
#5: Nem Isten hozza a betegséget a világra, hanem a Sátán.
2022. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Anonymuska ***** válasza:
Most fingottam
aug. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!