Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem akar valaki beszélgetni?...

Nem akar valaki beszélgetni? Pl olyan aki elviselné a nyavalygásom.

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 22:34
 31/95 anonim ***** válasza:
100%

Eleanor H. Porter: Az élet játéka.

Kis light-os, de nagyon jó könyvecske. Bár még nem értem a legvégére. :) Viszont, ha belegondolsz tényleg rajtad ill. mindenkinek magán múlik, hogy tud-e örülni az életnek és a benne levő apróságoknak. Várjuk a nagy dolgokat, miközben a sok apróságnak is tökre lehet örülni.

Én is egy jól szituált egér vagyok, mégsem vagyok magamba roskadva. És jelentem, így is lehet boldogan élni és az élet nem szar. :)

A könyvet pedig tényleg érdemes elolvasni.

2010. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 anonim ***** válasza:

Azok jók lehetnek, igaz egyet se olvastam tőle el :-D Mondjuk én Stephen King-et szeretem nagyon.:-)


Hát az önbizalomhiányomból adódóan én sem vagyok hozzászokva ,hogy jeleket küldjek.:/

2010. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/95 anonim ***** válasza:
100%

23:00

Miért te nem?

2010. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 anonim ***** válasza:

Megnéztem azt a könyvet,miről szól.Szerintem jó lehet.

Érdekes könyv lehet.

Én néha úgy vagyok az egésszel, hogy nem érdekel már semmi.Aztán egyre jobban halmozódnak fel a dolgok és a végén kiakadok:-S Talán környezetváltozás kellene nekem nem tudom...

2010. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/95 anonim ***** válasza:

23.00-Oh, nehogy azt hidd,hogy nem foglalkozok magammal:-D

De az írtó kevés.A mai fiúknak más kell,pont nem olyan amilyen én vagyok:-)

Már kezdek beletőrödni:-D

2010. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 A kérdező kommentje:
engem csak az érdekel, hogy ne legyen már ennél rosszabb, amúgy már nem érdekel az élet sem, tök uncsi
2010. aug. 9. 23:08
 37/95 A kérdező kommentje:

a mai fiúk a szexre mennek, egy olyan lány aki minimum nem rázza magát nem is veszik észre

persze nem az ilyenekre kell hajtani

2010. aug. 9. 23:09
 38/95 anonim ***** válasza:

Pontosan

Akkor inkább nem kell senki se, nekem nem kell egy ilyen fiú aki csak a szexre hajt:-S Hogy minden csajt megd..jon. Csak olyan kevés, aki nem ilyen :-(


Az élet tényleg tök unalmas. Csak akkor van értelme, ha van elegendő pénzed.Mert mondjuk akkor elméssz nyaralni,világot látni.És nem foglalkozol senkivel.A pénz tényleg boldogít, de csak akkor ha tudod hol a határ.

2010. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/95 A kérdező kommentje:
valóban, csak sajnos pénz sem áll akármennyi a rendelkezésemre
2010. aug. 9. 23:14
 40/95 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem sem.:/ Ezért még sz@rabb a helyzetem.
2010. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!