Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem akar valaki beszélgetni?...

Nem akar valaki beszélgetni? Pl olyan aki elviselné a nyavalygásom.

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 22:34
 11/95 anonim ***** válasza:
100%
Az nem feltétlen baj, h átlagos vagy, vagy annak hiszed magad. Legalább nem vagy elszállva magadtól, és nem váltasz ki ellenszenvet másokból,am is sok fiú inkább az ilyen lányokat szeretik
2010. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/95 anonim ***** válasza:
22.40-az a sok fiú, hol van??:S:D Én eddig egyel sem találkoztam össze.
2010. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 A kérdező kommentje:

ó dehogyisnem

mivel nem igazán beszélgetek senkivel nem is kedvelnek, céltábla vagyok és szerintem sokan beképzeltnek is hisznek, pedig legszívesebben elásnám magam

2010. aug. 9. 22:42
 14/95 A kérdező kommentje:
na igen, a pasik is gondolom ezen rágják magukat
2010. aug. 9. 22:42
 15/95 anonim ***** válasza:

A tini pasikkal az a baj, hogy ők a discos,magamutogatós,plázacica lányokra buknak... A normális/átlagos lányok pedig háttérbe vannak szorulva ilyen szempontból.

Úgyhogy várhatsz egy normális pasira, ha létezik ilyen=) Én ilyennel még nem találkoztam=D


És haverok,barátaid vannak??

2010. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 A kérdező kommentje:

vannak olyan ismijeim akinek esetleg köszönök, de találkozni soha nem szoktam velük, nem is kedvelem őket

van egy barátnőm aki tényleg a világ legjobb barátnője, mindent meg lehet vele beszélni, de elég messze lakunk egymástól, meg nem is tudom, hogy szeretne e találkozni

2010. aug. 9. 22:46
 17/95 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:41

Gondolom ha ilyen problémáitok vannak, nem igazán küldtök jeleket a fiuknak, ami álltal nem sokfiut ismersz/ismertek meg, szoval ez számotokra egy darabig rejtély marad, h hol vannak a normálisabb fiuk. Bár aki normális fiu az szintén csak átlagos, és szintén nem fog kezdeményezni :(

2010. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/95 anonim ***** válasza:

Szóval akkor marad az ördögi kör?

Igen sajnos ez a helyzet. Nem is tudom, hogy kéne küldenem e jeleket , mert a sulinkba ott vannak a jobbnál jobb csajok, én pedig egy szürke kis egér vagyok:-S ...

2010. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:
Nekem pár barátom van csak, de velük sem találkozok:S.Viszont van közülük olyan is, akik nagyon megváltoztak :S és már nem vagyunk annyira jó viszonyban.Amit nagyon sajnálok=( Nem egy barátot vesztettem el így.
2010. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 A kérdező kommentje:
akikkel én most már nem találkozok nem is hiányoznak, nem voltunk valami jóban, azt hittem, de mégsem
2010. aug. 9. 22:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!