Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy az én...

Miért van az hogy az én esetemben minden rosszabb?

Figyelt kérdés
Magamról csak rossz dolgokat tudok elmondani. Nem vagyok ügyes, nem vagyok okos, nem vagyok szerethető, a legtöbb dologban béna vagyok. A szüleim se mondtak rám jókat sose, esetleg csak annyit hogy szép vagyok. Ált. suliban, gimiben is ki voltam közösítve, nekem sose voltak igaz barátaim, inkább csak kihasználtak. Párkapcsolatban szintén kihasználtak, mert szerintem én nem vagyok elég jó senkinek, nem tudok eleget nyújtani. Munka terén szintén ért már csalódás. Más velem egykorúaknak persze boldog életük van, mert kapcsolatban, házasságban élnek többségük. Ezért érdemes élnem?
2020. júl. 29. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Ez csak a szokásos hiszti.

Szedd össze magad.

2020. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
79%
Terápiával fel tudod oldani ezeket a hibás hiedelmeket. De hosszú folyamat lesz. Amíg nem oldod fel, nem dolgozod meg ezeket, addig akadályozni fog mindenben, pont úgy, ahogy most is és folyamatos kudarcként fogsz megélni mindent, miközben azt a hibás képzetet is erősíted magadban, hogy másoknak boldog életük van. Bizonyos életterületen lehet, hogy boldogságot élnek meg, de nekik is megvannak a harcaik, ami legalább olyan nehéz nekik, mint neked.
2020. júl. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Miért kell minden esetben terápiát, pszihológust javasolnia itt mindenkinek? Magad is rendbe teheted. El kellene fogadnod onmagad
2020. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez önbizalom probléma. Ha te nem szereted magad, másoknak se egyszerű. Szóval itt csak te változtathatsz.
2020. júl. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az meg hogy ,mások életéből mit látsz, lényegtelen. Normális ember nem fogja a gondjait az ablakba rakni hogy más csámcsoghasson rajta, akor se ha azok a gondok súlyosak. Úgyhogy fogalmad se lehet róla mások mennyire boldogok vagy nem boldogok
2020. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tök mindegy mit írtok neki, siralom az egész ember, az ilyen sosem fog változtatni, abból él, hogy sajnálja őt valaki.
2020. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
3-as azért mert sok esetben sajnos ez nem megy ilyen egyszerűen, mint ahogy tünik, a tudatalattit sem lehet felszínre hozni, csak bizonyos módszerekkel, amit nem valószínű, hogy ismersz és tudod alkalmazni. Ez nem úgy megy, hogy mondod, hogy el kell fogadnod magad és kész, ha ennyire egyszerű lenne, akkor sokkal boldogabb világban élnénk. Igen el kellene fogadnia magàt, de meg kell találni azt az utat, amin keresztül ezt el lehet érni biztonságosan, és ez mindig egyén függő, nincsenek általános módszerek, amik mindenkinek segítenek.
2020. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!