Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem nincs miért élnem....

Úgy érzem nincs miért élnem. Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Pedig már nem vagyok tini.Úgy érzem ez a sok gondolat megnehezíti az életemet.Talán az a baj, hogy túlságosan is megakarok felelni másoknak, vagy éppen másokhoz hasonlítom magam, olyanhoz aki tudom ,hogy nem lehetek olyan.

Barátom sincs, a legtöbb barátom is elhagyott már nincsenek igaz barátaim.

Úgy érzem jobb lenne, ha ezek a gondolataim végleg megszűnnének, gondoltam az öngyilkosságra is de nem merem megtenni. Már nincs sok hátra.Nem bírom tovább.

Valami tanácsot tundátok adni?:(

egy18éveslány


2010. aug. 1. 00:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ne legyél öngyilkos :((( bárcsak megvigasztalhatnálak..
2010. aug. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

köszi

de az én helyzetemben márcsak egy tarkón lövés segítene-legalább nem érezném a fájdalmat..

2010. aug. 1. 00:46
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
XD mekkora face vagy
2010. aug. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

neviccelj 18 évesen még annyi mindent csinálhatnál....

1 fontos dolog van, Soha ne akarj senki másnak megfelelni, csakis magadnak!

Ha magadnak meg tudsz felelni, ha megtalálod önmagad, onnantól minden jobb lesz.

... gondolkozz el, hogy mi az életcélod, és még ma tedd meg az első lépéseket, ahhoz, hogy elérd azt!

fontos, hogy indulj el a saját utadon, ne figyelj senkire aki le akar húzni... csak az legyen előtted, hogy meg tudod csinálni és leszarod ki mit szól, hiszen csak egyszer élsz!

... és ha nem sikerül, akkor mivan?! Semmi! megpróbálod újra!


én csak ezt tudom tanácsolni, Soha ne másoknak élj, csak magadnak! és akkor meglátod lesznek barátaid is... lényeg, hogy állj fel és tegyél érte!

2010. aug. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

neem >.< énis voltam már így!!!

tanács:

szerezz új barátokat..

próbálj pozítívan szemlélni a dolgokat.

nézz vicces videókat ^^

2010. aug. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
csak az abaj, hogy az önbizalmam is egyenlő a nullával:/
2010. aug. 1. 00:55
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Olyan nincs! :D

hogy lenne már egyenlő a nullával?! ezt sose fogom megérteni ... fogod magad elmész fodrászhoz, elmész kozmetikushoz, szoliba elmész egyszer és kész máris nagy lesz az önbizalmad!

2010. aug. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A családodról nem írtál, ezért feltételezem, hogy velük nincs bajod. Hidd el, ha elmennél, fájdalmat okoznál nekik. Kitartás! Szurkolok neked!
2010. aug. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

énis 18 éves lány vagyok :)

hasonló gondolataim voltak 2 évig.. de volt barátom úgyértem pasim és ő kihúzott belőle, megmutatta miért érdemes élnem :)

azóta is együtt vagyunk:)

figyelj egyszerű szerezned kell egy barátnőt kezdésnek aki meghallgat :) utána szép sorba jöhet a többi :)

ha gondolod írj privit szívesen beszélgetnék veled majdnem ugyanezen mentem át :)

kitartás :)

2010. aug. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Írj légyszi privátot! Szívesen beszélgetnék ha nem gond... 18F
2010. aug. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!