Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kicsúfolt a kutyám és az a...

Kicsúfolt a kutyám és az a legrosszabb hogy igaza is van. Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
a kutyám most rendesen megmondta nekem a frankót. azt mondta: "Hiába vagy te főemlős, én mégis többet érek nálad. nekem huszonötször jobb a szaglásom mint neked, és sokkal kifinomultabb is. míg te télen a nagy hidegben mindenféle rongyokat aggatsz magadra, és néhány óra után kihűlsz, nekem meleg bundám van amiben egész télen kinn lehetek a szabadban éjjel-nappal nem fázom. és míg te azt válogatod milyen ínyenc dolgokat eszel meg, válogatsz, én az utca elején felfigyelek a postásra, messzebről és jobban meghallom a neszeket mint te." "mi végre vagy te a gazdám?-kérdezte. hisz nem tudtál régen sem felmutatni semmit, míg az én őseim falkában vadászva eredményes életet éltek, vadak voltak és kegyetlen gyilkosok, addig a te féléd fákon ugrált és bottal piszkálta a dolgokat" elgondolkodtam hogy mennyire igaza is van...alattam áll, mégis jobb tulajdonságokkal rendelkezik
2009. okt. 4. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Eeeeeeeeeeeeeeez gagyi
2009. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Te eteted a kutyádat és nem ő téged, te számítógépezel és nem ő, hidegben befűtesz mert megteheted, a szaglásod jó ahogy van, van mikrofon ha hallgatózni akarsz, te 70 évig élsz, de nem vagy okosabb mint a kutyád mert feltetted ezt a kérdést!
2009. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
.....de miért a humorba írtad?mert lehet hogy igazad van,de nem vicces!
2009. okt. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogyha annyira jó lenne, ő lenne az evolúció csúcsa, nem pedig te. Mindemellett ne feledjük a szembefordítható hüvelykujjat.
2009. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Phoney ***** válasza:

A kutya általában elszomorítóan ostoba állat marad, ha ember nem tanítja. (Ellentétben 1-2 más állattal.)


A nagy bundájával eléggé érdeklődik a kényelmes ház iránt rossz időben, ha beengedem. Ebből azt veszem le, irigyel érte.


A kutya is imádja a finom dolgokat, csak neki nem jut. Az ember is elél moslékon, ha muszáj, hihetetlen nem?


A félénk őseim sok mammutot elejtettek, ez érdekes. Abban is biztos vagyok, hogy inkább az ő ősei futottak az én őseim elől. Lehet, hogy ehhez fegyver kellett nekik, na és? Meg tudták csinálni maguknak.

Az én őseim a falkánál sokkal fejlettebb és hatékonyabb közösségben éltek.

2010. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!