Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítenél nekem, összeomlott...

Segítenél nekem, összeomlott az életem?

Figyelt kérdés
14 éves koromig minden szép és jó volt,majd megismerkedtem egy fiúval aki 3 éves kapcsolat után msn-en szakított.Közben jött a szüleim válása,ami 2 évig elhúzódott.A következő barátom mint később kiderült drogfüggő volt,megvert.Közben családon belüli halálesetek (rokonok) történtek.Az iskolába szinte mindenből 2-es re rontottam,nem tudtam figyelni,minden kezdett összeomlani,és a szakítást sem tudtam feldolgozni.Egy hónapja idegösszomlást kaptam,már otthon vagyok,most nincs veszekedés itthon,a volt barátommal néha beszélek,már nem akarok tőle semmit.De mégis olyan mintha "keresném saját magam",nem nagyon ismerek magamra,mindig arra gondolok,milyen boldog voltam 14 éves korom előtt.Ti mit tanácsolnátok?Esetleg valami könyvet tudnátok ajánlani ami segíthet?Volt már valaki ilyen helyzetben?
2010. júl. 30. 23:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
halgazs zenet,csinald azt amit szeretsz kerezsd meg miben vagy tehetseges!!!
2010. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!