Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon szeretni fog-e valaki,...

Vajon szeretni fog-e valaki, kellek-e valakinek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, kb 135 cm lehetek, és emiatt lenéznek, szerencsére vannak az osztályomban akik megértenek, jelenleg ők a legjobb barátaim, de nem tudom, hogy ez hogy lesz idősebb koromban, vagy esetleg másik iskolában lesznek-e ilyen emberek. És még csúnyának is tartom magam, igaz, hogy a többiek mindig az ellenkezőjét mondogatják, de nem akarom elhinni nekik, nem tudom miért, ilyennek tartom magam.
2010. júl. 29. 23:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

21:04

Azt hiszem elgondolkozok majd ezen, mert tényleg igazad van...

conan a barbár:

Neked meg shut up please.kösz.

2010. júl. 30. 22:28
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt iylen időszakom =(. De ha a magasságoddal van nagyon nagy problémád, ahogy nekem is, akkor ajánlom figyelmedbe az antropometriát. Biztos vitt anyukád kiskorodban yilen felmérésre. Ott megmondják neked, hogy az izomösszetételed alapján milyen sport kell neked, várható testsúlyod, várható TESTMAGASSÁG. Ez azt jelenti, hogy 21 éves korodra megnősz akkorára. Én is voltam kis koromban ilyenen, most megint elmentem. Tessék én ide mentem el: [link]


És azóta nyugodt vagyok, és ne foglalkozom a testmagasságommal, emrt úgyis tudom, hogy leszek akkora. Ez az egész 3750 forintomba fájt, de megéri :) Sok sikert. És a lelki válságodat illetően, csak azt tudom mondani, hogy mindenkinek van ilyen időszaka. Nyugi nem lesz semmi baj :) Drukkolok neked :). 16/l

2010. júl. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi a sok bátorítást, megnyugodtam.
2010. júl. 31. 10:36
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
háhá te kis s*ggdugasz. megnéznélek :D
2010. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sya! ezt a kérdést én is gyakran felteszem magamnak...azt hiszem, ez egy olyan dolog ami remény ad az életben, hinni kell abban h igen is van valaki aki csak ránk vár...:):)
2010. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!