Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért vesztem el mindig a...

Mért vesztem el mindig a lelkesedésemet, amint megkapok valamit?

Figyelt kérdés

Mindig olyan voltam, hogy rengeteget áhítoztam valamiért, amim nem volt, aztán, miután megkaptam, lankadt a lelkesedésem.

1 éve zongorázok, és amíg nekem nem volt itthon zongim, képes voltam órákon keresztül bent gyakorolni a zenesuliban még suli után. Nyár elején kaptam, akkor nagyon örültem neki, de mostmár kényszernek érzem, ha zongoráznom kell, pedig eddig imádtam. Mit tegyek, hoyg visszatérjen a lelkesedésem? Nagyon szeretném megint annyira élvezni, mint eddig... :S


Kérlek, segítsetek!


2010. júl. 21. 17:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
figyu, ha fel tudod emelni halkan a 800 kilós pianínót, némán kinyitod a nyikorgó ajtómat és végigmész a kerten az ugatós kutyim kíséretében, oké :)
2010. júl. 24. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!