Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért vesztem el mindig a...

Mért vesztem el mindig a lelkesedésemet, amint megkapok valamit?

Figyelt kérdés

Mindig olyan voltam, hogy rengeteget áhítoztam valamiért, amim nem volt, aztán, miután megkaptam, lankadt a lelkesedésem.

1 éve zongorázok, és amíg nekem nem volt itthon zongim, képes voltam órákon keresztül bent gyakorolni a zenesuliban még suli után. Nyár elején kaptam, akkor nagyon örültem neki, de mostmár kényszernek érzem, ha zongoráznom kell, pedig eddig imádtam. Mit tegyek, hoyg visszatérjen a lelkesedésem? Nagyon szeretném megint annyira élvezni, mint eddig... :S


Kérlek, segítsetek!


2010. júl. 21. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
add el a zongorát--> lesz belőle pénzed ; pihenteted egy kicsit a zongorázást-->veszel a pénzből vmi újat vmi jót; közbe már akarsz zongorázni is--> megint suliba fogsz zongizni --> újra élvezed a zongorázást, de zongorát már nem veszel, mert akkor megint csak megunod.
2010. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem akarom eladni a zongorát...
2010. júl. 21. 18:15
 3/11 anonim válasza:
El akarod adni a zongorát..
2010. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem, nem akarom eladni a zongorát :)
2010. júl. 21. 18:42
 5/11 anonim ***** válasza:

hát velem is ez van kb, ha valamit megveszek amire szükségem volt (hozzáteszem tényleg kellett) akkor egy idő után már teljesen megszokottá vált, hogy van és már más kell

szerintem ha nem olyan fontos az a dolog amit szeretnél akkor hagyd, inkább élményeket akarj, mint tárgyakat

2010. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy kicsit pihentesd a zongorázást. Ne is noszogasd magad, h zongoráznod kellene.

Lehet, hogy túl sokat csináltad, és egy kicsit meguntad. Én hegedülök, és velem is előfordult már ilyesmi.

Hívj át egy barátot, aki szintén tud zongorázni, és négykezesezzetek, vagy játszatok egymásnak, és feldob majd. Beleunhat egy kicsit az ember abba, ha csak otthon egyedül zenélget. =)

=$ bocsánat, h ilyen hosszú a válasz...

2010. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :) nagyon kedvesek vagytok :)

lehet, hogy most egy ideig tényleg szüneteltetnem kellene :S

2010. júl. 22. 17:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Mennyiért adod azt a zongorát?
2010. júl. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
még mindig NEM adom el a zongimat, sőt, 10 nap múlva sem fogom, úgyhogy felesleges megkérdezni!!!!!
2010. júl. 24. 13:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor ellopom, amikor alszol. Muhahah. ;)
2010. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!