Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha összeveszek valakivel...

Ha összeveszek valakivel zuhan az önbizalmam. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Nagyon sok emberrel jóba vagyok. úgy, hogy nem veszekszünk, stb. Éppen ezért elég ritkán kerülök veszekedésekbe, olyanokba, ahol engem szidnak.

És ha szidnak, vagy veszekszem valakivel, az önbizalmam, hopp, lezuhan, utána nem bírok hülyéskedni, nevetni(mindenki úgy ismer, hogy "a hülyeségeket beszélő nevetős lányka"). úgy érzem, hogy soha többet nem viccelek senkivel, mert ez nem jó nekem. inkább komoly leszek.

És ahogy már írtam, az önbizalmam ilyenkor a mélyben, és nagyon nehéz újra rendbe jönnöm, és ez annyitól is megtörténhet, hogy valaki beszól, vagy csak kinevet, hogy hogy áll a hajam.

De én komolyan senkinek nem akarok rosszat, és megpróbálok úgy élni, hogy ne adjak rá okot, hogy haragudjanak rám, vagy veszekedésekbe essek...

szörnyű érzés, és esetleg kinövöm ezt?? vagy mit tegyek ellene?

előre is köszönöm, 15/L


(lehet, hogy hülyén fogalmaztam, ne haragudjatok!)


2010. júl. 17. 21:59
 1/3 A kérdező kommentje:

bocsi, elírtam, 16 éves vagyok.

és még annyi, hogy tudom, hogy vannak, akiket nem érdeklek. ez természetes. nem is várom el. mert nem lehetek mindenkivel puszipajtás. de akkor ne flegmázzon a suliban a folyosón legalább, ha nem is ismer...

ilyenek is történnek..

csakmert éppen kissé teltebb vagyok?? és nem vagyok olyan szép, mint ők?? na neee

2010. júl. 17. 22:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Még csak most fedezed fel magad, ezért van az, hogy annyira adsz mások véleményére. Ez természetes. Egy idő után megismered magad, és nem pusztán a "a hülyeségeket beszélő nevetős lányka" leszel, hanem sokkal több. Mindig fog számítani valamennyire mások véleménye, de meg fogod tudni szűrni, hogy kinek adsz a szavára. A flegmázók meg le vannak ... magasról.
2010. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon!! De tényleg!! :):)
2010. júl. 19. 09:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!