Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Írj valamit amiért vidám...

Írj valamit amiért vidám vagy! (? )

Figyelt kérdés

Sokan olyan pesszimisták(néha én is),pedig sok dolog van még ha kicsik is amiért boldognak lehet lenni!

Írjatok ilyeneket,hogy kevesebb legyeen a pesszimista!


2010. júl. 12. 13:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Fogytam 10 kilót!!!!!!!!!
2010. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
-
2010. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
48%
mert hnap pöttyös gurut ehetek és kakaót ihatok...mert hnap is élvezhetek 1 izgis napot,mert megnézhetem a VIVAn a megállót,mert ott van 1 ember akiért élek...mert ott van budapest...mert röpizhhetek...mert CSAK!XD :)
2010. júl. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
jó a motorom:)
2010. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
50%

ma valamiért vidám vagyok sok mindenért . most például azért , mert vége a muszaknak és 2 nap mulva kezdődik az egy hónapos leállásom , azért is vidám vagyok most , mert hazafele jövet hallottam egy jó zenét a kollégám kocsijábol , és azt hittem a rádióban szolt , és mikor kiszáltam a kocsiból , benyomtam a rádiót a zsírúj telómon , amin nem az a szám szólt , hanem egy másik , de utánna egyből az a jó szám jött , és mire hazaértem öcsém mondta , hogy töltött le jó számokat , és az a szám volt az , amit hazafele is halgattam :D azért is vidám vagyok , mert ma nem téptem be , mint ahogy általában mindennap szoktam , de ettől függetlenűl vidám vagyok és jókedvem van , és ennek még jóbban örülök , közben msnezek egy csajjal , aki tök jó társaság , és ő is igen fell tud vidítani :D szóval még azért is vidám vagyok , mert tesómnak végre van melója és éjszakás , amiből az következik számomra , hogy most nem ő ül itt a gép előtt , hanem én .

Az élet apró örömei :D

asszem láttam a hűtőbe egy sört , szerintem megiszom , és felteszem vele a koronát erre a napra :D szal kurv@jó kedvem van :D:D:D ez ritka dolog nálam , de hogy épp ma akadtam erre a kérdésre , hát az megint csak mosolyt csal az arcomra , így megosztom a vidámságom mindenkivel , aki elolvassa. legyél vidám te is :D

2010. júl. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Mert itt a nyár és sokat vok a haverjaimmal és mindig tudok csinálni magamnak programoz és mert Sárkányhajózok :D!
2010. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

mert holnap megyek koncertre ;DD

meg mert a kedvenc együttesem dobosa hívott el rá ;)

2010. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
engem pl. akkor elkap egy boldog fuvallat amikor felmegyek Facebookra és 30 értesítést kapok kb. 2 óra alatt.. Mert régebben sosem voltam ilyen "felkapott".. :D
2010. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Vidám vagyok, mert hétfőn megjött pontosan, nem pedig a jövő heti táborban fog (pedig általában pont ilyenkor véletlenül... nem pontosan szokott). Boldog vagyok, mert épp festettem a szobámat, és végeztem vele. Nagyon szép lett! Örülök, mert a cicám itt alszik az ágyamon, de háton, közben dorombol, ha megsimogatom. Végezetül vidám vagyok, mert erre a sok vidám dologra gondoltam, és rájöttem, jó az élet :).
2010. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
szerelmes vagyok:)
2010. júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!