Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Írj valamit amiért vidám...

Írj valamit amiért vidám vagy! (? )

Figyelt kérdés

Sokan olyan pesszimisták(néha én is),pedig sok dolog van még ha kicsik is amiért boldognak lehet lenni!

Írjatok ilyeneket,hogy kevesebb legyeen a pesszimista!


2010. júl. 12. 13:42
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Engem a 2és fél éves unokahugom tanított meg arra hogy a legapróbb dolgoknak is mennyire lehet örülni:D bár eddig is minden napban volt valami szép, de azóta még több szebb dolog van 1 napban:D és boldog vagyom mert ma az egyik T mobile üzletben szólt nekem a csaj h nagyon drága csomagom van és segített kiválasztani a legjobbat nekem:D ugyhogy mostmár 110en akárhány ft helyett 30vmennyiért telózok:D azért nem mind1...imádom a barátaimat és ha rosszkedvem van mostanában feltűnik h ha bárki valamitkínál nekem mindig azt mondom bocsi de még félig tele van;)
2010. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
tegnap egy helyes pasi megkért a strandon, hogy naptejezzem be :)
2010. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
100%

Megtaláltam életem szerelmét, aki legalább annyira szeret és tisztel engem, amennyire én őt :) Holnap találkozok vele, pénteken megyünk strandra, augusztusban megyünk együtt nyaralni a barátainkkal :) És augusztusban leszünk fél éve együtt :)

17L

2010. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert nyelvtanfolyamra járok és sokat fejlődtem és ez nagyon jó,mert szeretnék majd kimenni egyszer Amerikába és ahoz ugye a nyelv kell. Senki sem beteg a családomban és szeretnek.Jah és lehet,h jövőre megcsináltatom mellem,most arra gyűjtök:)
2010. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Holnap megyünk nyaralni, és találkozom a barátnőm pici fiával :D én most emiatt vagyok boldog...de általában minden nap van valami ami miatt jól érzem magam.
2010. júl. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
A boldogság az alaptulajdonságunk, csak később elromlik. Tehát ne azt keresd, hogy mitől legyél vidám, alapból az vagy, hanem keresd, hogy mi rontja el, és a nyomasztó dolgokat küldd el a francba.
2010. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Lehet h lesz munkám és megyek nyaralni is!

ez jó...

csakhogy egyik üti a másikat! és ne legyek pesszimista????

2010. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
és minden kis apróságnak tudok örülni.pihi van és nincs aki bosszantson...stb :D
2010. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

MAert kibékültem a lovarda tulajjal és újra pacizhatok:)^^xD

13/L

2010. júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

elöször is azért vagyok vidám, mert kiírtad ezt a kérdést ;)

másrészt, meg... most teázgatok, és a kedvenc cicás bögrémből ihatok. :) igy igazán finom a tea:)

2010. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!