Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces, gáz sztorik? Bármi...

Vicces, gáz sztorik? Bármi jöhet :D

Figyelt kérdés

1.Barátnőmmel sétáltunk egy parkban(lány vagyok,szóval csak sima baráti találka volt :D). Meg akartam fogni a kezét poénból,de nem figyeltem és véletlenül egy srác kezét fogtam meg xD Mindketten nagyot néztünk,én meg sem mertem moccani,erre a srác végignézett rajtam és :

-Miért ne ? :D

Ennek 3 éve és azóta is együtt vagyunk xD


2.Bátyjámmal mentünk moziba,de vissza kellett fordulnunk,mert mosdóba kellett mennie,vagyis épphogy nem fosta össze magát ott helyben xD Rohanunk vissza,már marhára szorítja a lábait szegény.Elérünk a liftben(társasházban lakik).Nyomja a gombot mint állat,de a lift nem jön.Próbálkozik még párszor,közben odajött egy idős pasas,hogy:

-A liftet várják ?

-Igen!!!(szegény tesóm már nagyon szorítja xD)

-Ja hát az elromlott !

Ott helyben összefosta magát xDDDDD Látnotok kellett volna szegény arcát xD


3.Munkahelyemen ültem az irodámban és egy marha nagy koppanást hallottam.Elmentem a hang irányába...hááát mit látok ?A takarítónő fetreng a földön,mint a büdös bogár,mert kigurult alóla a szék xD (a bénája gurulós székre állt,mert virágot akart locsolni)


4.A buszon ráestem egy srácra


5.Összekaptam egy idős hölggyel a Spar-ban,mert én élveztem az utolsó 2 darab péksütit xD Elkezdett velem ordítozni,hogy mit képzelek,mert ő már kinézte azt az újságban !Erre egy alkalmazott(polcfeltöltő)megszólalt hátulról:

-Nyugi mama !Nem kell az neked már így is fél lábbal a sírban vagy ! xDD

Majdnem röhögőhörcsögöt kaptam xD


6.Barátnőm este részegen beállított hozzánk.Felzabálta a hűtőt és ránkmászott(rám és a barátomra xD).Este talált valahol egy üveg vodkát és pár sört is(hogy honnan szedte,azt nem tudom xD).Reggel elcsúszott a zuhanyzóban,úgy kellett összekaparnunk.A reggeli szinte kiesett a szájából,a kávéját meg kiöntötte.Mázli,hogy hétvége volt xD



Köszönöm a válaszokat !



2017. júl. 15. 23:04
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ez pont ma történt annyira gáz volt hogy muszáj leirnom szóval ma ballagtattuk a nyolcadikosokat és sorfalat kellett előttük állnunk az én osztalyomnak és az évfolyam társaimnak ( köztük van a crushom) és én eléggé szép fehér egyberuhában voltam viszont nem vettem észre hogy nagyon átlátszik benne a fehér bugyim és észre vettem hogy a crushom nagyon végig nez rajtam mindig de nem csak ő kb mindenki és nm értettem miért lezajlott a ballagás szerencsére csak néhány percig tartott mert miután sor falat álltunk mehettünk is haza mielőtt haza mentem volna a suli előtt gyors atvettrm a magassarkumat és nyilván lekellett hajolnom és mögöttem volt a crushom és a haverjai és akkor is láttam h néztek mikor haza mentem és vettem le q ruhámat bele néztem a tükörbe akkor láttam hogy telibe atlatszik a bugyim nagyon gáz volt jezusom lányok? Veletek volt már ilyen mennyire gáz? Szerintem nagyon
jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!