Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Igaz alvajárós sztorik?

Igaz alvajárós sztorik?

Figyelt kérdés

Egy sztorihoz kéne, a főszereplő alvajár. Nem lenne sok köze a sztorihoz, csak színesíteni egy kicsit :D


Kéne hozzá egy kis inspiráció, veletek előfordult már hogy egy családtagotok/barátotok álmában nagyon fura dolgot mondott vagy tett?



2017. márc. 17. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez szerintem elég érdekes lehet. :D

Bár a mi családunkban csak annyi történt, hogy tesóm megbotlott a lépcsőn.

2017. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én egyszer gyerekkoromban meggyanúsítottam anyámékat, hogy ellopták a karácsonyfát.... novemberben...


Volt, hogy az éjszaka közepén kimentem a konyhába, papírt és tollat keresni, de mikor kérdezték mire kell, nem szóltam, sarkon fordultam és becsuktam magam mögött a szoba ajtaját.


A harmadik eset volt, mikor kopogásra lettek figyelmesek. Megkeresték a hang forrását és látták, hogy a szobaajtón szeretnék kimenni. Az ablakpárkánnyal a kezemben... keresztben...


Családi összejöveteleken, ha eszükbe jut rájuk tör a röhögőgörcs.. én meg elsüllyedek szégyenemben :D Mondanom sem kell, hogy az esetekből reggelre semmire nem emlékeztem :D

2017. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :D


Jót derültem rajtuk :)

2017. márc. 17. 21:16
 4/4 anonim válasza:
100%
Egyszer elvileg az ejszaka kozepen felkeltem, atmentem a tesomhoz es az agya elott elkezdtem gugolasokat vegezni. Azt mondta hogy olyan gyorsan csinaltam hogy alig latta. Annyit csinalt hogy felkelt seggbe rugott es elvileg visszamentem aludni egy szo nelkul. A masik ami nem vicces annyira, hogy az ejszaka kozepen felkeltem es kerestem egy tollat es egy papirt es irni kezdtem. Vegul anyukam mondta reggel hogy ha irok valamit akkor ne egy kanallal probaljak hanem egy tollal
2017. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!