Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek van esélyem a...

Szerintetek van esélyem a csajoknál? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy fogam van, az is lyukas, csak azért hagyta meg a fogorvos, hogy fel tudjam bontani a paradicsomkonzervet. Az alakom sportosan kólásüveg karcsú, de nem az a régi pepszisüveg, hanem a teszkós 2 literes. A hónaljszőröm olyan hosszú, hogy kikunkorodik a nadrágszáramon. A hajam fültől fülig érő hosszú lobonc, de csak félkörben, mert középen egy hajszál nem sok, annyi sincs. Már komolyan kétségbe vagyok esve. Egyik szemem sír, a másikkal semmit nem látok. Hogy fogom így tovább örökíteni eme nemes géneket?

#csajozás #charm #jóképességű
2017. máj. 7. 05:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

"Egy fogam van, az is lyukas, csak azért hagyta meg a fogorvos, hogy fel tudjam bontani a paradicsomkonzervet." ....stb..:D :D :D :D :D :D


Látom jó kipihented magad. Süt róla a KAMU szag. :D

2017. máj. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
After party?
2017. máj. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak légy természetes és laza. Használd magabiztosan azt az egy szem fogadat. Csubakkának is összejött a buckalakókkal, meg egy pandaszemű evok ringyóval is.
2017. máj. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ja, és ne felejts el megborotválkozni.


[link]

2017. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Naná! XD
2017. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, de csak a hasonló"adottságokkal" rendelkező csajoknál.
2017. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hááát... Voltam már egy vakrandin. A csaj a bal szemére volt vak, én a jobb szememre. Volt közös témánk is, mert neki is csak egy foga volt, ugyanott elöl. Kérte, hogy csókoljam meg, de az lett a vége, hogy csak kardoztunk az egy szem fogunkkal.
2017. máj. 7. 14:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nevezz be egy szotyolázó versenyre. Ha a kopaszság zavar, fésüld fel a hónaljszőrt a fejedre. Csak magabiztosan, hajrá! :D
2017. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A szotyizóversenyhez kellene alulra is legalább egy fog, a meglévővel szemben. De lehet, hogy megkeresem azt a vakrandis félszemű csajt és ketten már fel tudunk törni egy szotyit. Csak az zavart benne, hogy sosem tudtam, hogy a jó szemével rám kacsint, vagy csak pislog, ez ismét elbizonytalanítana.
2017. máj. 7. 20:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Zselézd be a hónaljszőröd, rágóz azzal az egy fogaddal, a szemedre pedig ilyen kalóz szemfedőt tudnák ajánlani.
2017. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!