Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Írnátok nekem cikis történeteket?

Írnátok nekem cikis történeteket?

Figyelt kérdés
Kérlek!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 10. 17:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%
Én egyszer barátnőm szülinapjára vettem egy szép nyakláncot az üzletben, mikor hazamentem kivettem a táskából, hogy majd el tudjam vinni neki zsebbe, és nem otthon hagytam?fél úton jutott eszembe, mehettem vissza haza érte, aztán 13 perc késés...
2010. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%
Én egyszer úgy mentem végig az utcán hogy nem vettem észre hogy lent van a sliccem és kilátszott a rikító narancssárga bugyim,valaki beszólt hogy "mi van szexeltél?".Uhh az nagyon égő volt,ráadásul pont összetelálkoztam a tesómmal meg a haverjával ők szoltak hogy mi a szitu:$
2010. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%
Elsőben kint voltam és játcottam az udvaron az egyik oszitársammal.Nagyon jó volt,de vécéznem kelett csak nem volt kedvem bemenni.Mikro végre bementem az osziterembe hirtelen megálatm , roccsanás majd pár másodperc után körülmézek és mindenhol kaki darabkák voltak.Velem volt a legjobb bnőm is és szólt az oszinak és a takarítóknak.. azt ők segítettek .Nagyon ciki volt. Mikor bementünk napközibe mindenki érezte a kaka szagot és látták h rajtam a tesigatyám van.Sákoig még a tanárok körében is n voltam a téma..XD
2010. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%

előző vok

#mikor

#megáltam

2010. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%
Az egyik baratnomel csinaltunk gyumolcs talat amibe akkartunk onteni valamijen narancslet vagy teat mar nem is tudom. A vegen megituk a nagyim akkor szolt hogy az hashajto tea volt. Masnap nem mentunk suliba XD!!!!
2010. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%
16 éves fiu vagyok. Nővéremmel egy osztályba járunk és osztály kirándulásra mentünk(1 hétre). Pár holmija nem fért bele a táskájába , és beletette az enyémbe.Természetesen elég "nőies" ruhadarabok voltak, de teljesen elfelejtettük , hogy nálam vannak. A hét vége felé, az egyik szobatársam kért tőlem valamit, én meg csak intettem, hogy vegye ki a táskámból, erre ő el kezdte keresgélni és rátalált a cuccokra.Elég nehezen magyaráztam ki magam, hogy mért vannak szoknyák és melltartók a táskámbann:D
2010. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
94%

Még 2. osztályos koromban történt: évzáró volt, mikor vége lett és mindenki indult haza, úgy telibekapott egy gólya..... Akkora adagot tolt a fejemre, hogy azt öröm lehetett nézni:D A fejem tetején szétterült a gólyafos XD Persze az összes gyerek rajtam röhögött, meg a felnőttek is néztek ám... Én szégyenemben elsírtam magam és mondtam anyámnak, hogy siessünk haza. Anyám nyugtatgatott, hogy: "Nem kell sírni, bárkivel előfordulhat." Fúú, de nagyon égő volt:D


Volt olyan is, pár éve, hogy az egyik haverom áthívott magukhoz. Az anyja megkínált túróstésztával, elég jó adaggal. (Tudni kell rólam, hogy nem bírom a nagyon zsíros ételeket, viszont azon nagyon zsíros volt a szalonna, de megettem:D) Tök jól elvoltunk, éjfélig elhúzódott a gépezés, stb. Mondta, hogy aludjak náluk, ne induljak haza olyan későn. Éreztem, hogy rakoncátlankodik a gyomrom, de gondoltam, hogy talán megúszom a dolgokat..... Lefeküdtünk aludni. Éjjel arra keltem, hogy nagyon hányingerem van és fel is ugrottam, mert éreztem, hogy jönni fog a boa XD A szobaajtóig sem értem el, mert ott helyben kipakoltam:D A haverom felébredt az "effektekre" és elkezdett szakdni a röhögéstől. Na, aztán rendbetettem a laminált padlót és visszafeküdtünk. Reggel kelünk fel, haver rám néz és megint szakad, mint állat.... Kérdeztem, hogy mi van, de nem tudta kinyögni. Végül, mikor levegőhöz jutott, közölte, hogy tiszta cucc a hajam:D Godnolom alvás közben is rókáztam még párszor..... Bocs, tudom, hogy gusztustalan, de cikis történetet kértél és ez aztán cikiiii:D:D:D Üdv: Gyuszi, 20

2010. jún. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
89%
4 éve volt egy barátnőm, Budapesten laktunk, az én szüleim viszotn Msikolcon, így még nem volt rá mód, hogy bemutassam a szüleimnek a barátnőmet. Egyszer sikerült a dolgokat úgy tervezni, hogy lemehessünk hozzájuk, mondtam a bnőmnek hogy meglátogatom anyuákat, és megegyszetünk hogy ő meg addig inzéti a dolgait. Mivel lassan 2 éve nem láttam már anyámat, ezért sétáltunk egyet az utcán. Azt még el kell mondanom, hogy anyum 19 évesen szült, én meg 4 éve voltam 20 éves, úgyhogy sok sorkülönbség nem volt, szinte a nővéremnek nézték. Szóval sétáltam anyukámmal, meg is fogtam a kezét. nem vette észre, a bnőm meg pont velünk szembe jött, és ne ismerte még anyámat, tehát azt hitte a csajom. Erre az út közepén akkorát vágott valamivel a fejemre, hogy azt hittem elordítom magam. Én meg abszolút nem értettem hogy mi baja van. Másnap pedig felhívtam, ő meg mondta hogy találkozzunk a parkban. Elmentem én is a parkba, ott várt, mindenki előtt, jól leordibálta a fejem, hogy mit képzelek magamról, hogy néhány hete ismerjük egymást, és már meg is csalom, meg ilyeneket... Aztán szépen lecsitítottam, és elmondtam neki hogy az az ,,aranyos cicababa" az anyám, és hogy nem járok vele XD
2010. júl. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
19%
XDDDDD
2010. júl. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

tudom, régi a kérdés de ezt muszáj kiírnom magamból.

szóval a suliban gólyatábor volt (most vagyok 9-es a sulimban) és rendeztek ilyen sportfeladatokat. az volt az egyik feladat h meg kellett kerülni a zsámolyokat foci- és kosárlabdával (labdavezetéssel). de úgy kezdődött, hogy az első ember elindult focilabdával, amit lábbal kellett vezetni, és amikor a végéhez ért akkor bele kellett tenni a focilabdát egy fejre állított zsámolyba, a kosárlabdát pedig ki kellett venni, és visszafele a kosárlabdát pattogtatni kellett..nos én hülye a focilabdát pattogtattam , a kosárlabdát meg lábbal vezettem (ezt utólag tudtam meg egyik barátnőmtől, mert nem figyeltem oda, mivel annyira utálom az ilyen feladatokat) xD nekem nagyon ciki volt, főleg h a 13.-osok is látták, és ha jól emlékszem röhögtek is...nagyon cikisen éreztem magam, és még most is legszívesebben elsüllyednék, főleg arra gondolva hogy mennyien láthatták valójában xD

de volt egy másik játék is amiben szintén brillíroztam....-.- ott is röhögtek. nagyon gáz volt. tudom másnak ez nem olyan ciki, de nekem az volt..remélem nem fordul elő velem ilyen többször. azóta is kerülöm az ilyen "rendezvényeket" ha pedig kötelező (mint ahogy itt is volt) akkor megpróbálok jobban odafigyelni a feladatra, meg magamra is, hogy ne égessem be magam ennyire. :DD

15/L

2011. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!