Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Írnátok simses történeteket?

Írnátok simses történeteket?

Figyelt kérdés

Hogy ha simseztek, milyen simjeitek vannak, mi történt velük, szóval a játékotok történetét vagy valami ilyesmi :DDD

És hol tartatok benne? :)))


2011. szept. 4. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egyszer egy kigyúrt fazon, akit Chris-nek hívtak. Cheat-ek híján csóró volt, és hamar éhen halt. Azóta is ott kísért Chris szelleme, és várja az oda költözőket.
2011. szept. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én megcsináltam a Family Guy-t, pont olyan retardáltnak, amilyenek valójában... Azóta csak trollkodnak...


17/F (sims 3)

2011. szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én rengeteget simsezek ... de a kedvencem amihez mindig visszatérek az egy csöppet sem szemérmes nő aki mindenkivel kavar férfi, nő házas vagy sem ... és id˝s korára mindig megjavul és szül egy lányt ... az pedig ugyanazt folytatja mint az anyja. A különbség köztük csak a hivatásuk :D
2011. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó kis sztorik :)) Én most csináltam egy anyát meg egy lányát, de twinbrookban csak azok a mocsaras házak vannak, úgyhogy építettem egyet. Nem lett túl szép :D Aztán most az anya orvos lesz, hogy majd a lánya egy szebb házba költözhessen :) Pénzkód nélkül én alig tudok megélni:D És az anya neve Eszter, az a legszebb név a világon.
2011. okt. 9. 08:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem most a kevenc családom egy pasiból áll , akit Edwardnak hívnak ( vámpírnak szántam , de nem lesz az), elvált a feleségétől Yuuki-tól , azt kirúgtam a házból a csajt, mert nem tetszett.. van egy gyerekük, aki fiatalfelnőtt és az életcélja , hogy a Gonoszság császára legyen . Az apja meg rendőr . :DD A paisnak van még két fia , de ezen kívül ( 1 exfeleség) van 3 szeretője, kettő házas nő, a harmadik meg egy pasi ... :D Meg van egy kutyájuk , és egy elhalálozott macskájuk...
2011. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Adam, gitáros, akinek van egy csaja, és egy vámpír tesvére. A vámpír a családon élősködik, a csaj pedig egy kisérleti nyuszi.
2011. dec. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én most csináltam egy Sidney nevű lányt, akinek az "ép testben ép lélek" az életcélja, és mindig sportolni jár, meg sakkozni a parkba. Aztán csináltam neki egy pasit, mert nem volt egy se a városban, aki szabad és tetszett, és elkezdtek járni, aztán összeházasodtak (mellesleg az esküvőn meghalt egy öreg bácsika XD) Sidney terhes lett, megszületett a kis Ashtron baba, aztán megtartották a baba szülinapját, és újra teherbe esett :D most itt tartok :D
2012. jan. 9. 11:21
 8/8 A kérdező kommentje:
*Ashton :)
2012. jan. 9. 11:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!