Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Írnátok nekem cikis történeteket?

Írnátok nekem cikis történeteket?

Figyelt kérdés
Kérlek!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 10. 17:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Egyik bnőmmel épp vártuk a másik bnőnket egy buszmegállóban és pont ott állt egy ugyanolyan kocsi is mint akiét vártuk, de sötétített volt az ablak és nem tudtuk h ő-e az , aztán mint vmi hülye gyerek befelé kukucskáltunk az ablakon aztán a nő aki bent ült lehúzta az ablakot és olyan durcás fanyar és rosszindulatúan megkérdezte hogy : valami baj van ? aztán telózott tovább , mi meg gyors mondtuk h jajj elnézést csak összekevertük vkivel

annyira gáz volt XD

2010. febr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Új suliba mentem, és tanga volt rajtam. Hát nem volt egy jó ötlet, mert nem vettem észre, hogy a gatyám pont ott lyukas, és látszik minden. Csak akkor furcsálltam, amikor a fél osztály rajtam röhögött. De ez még nem minden. Elindultam, hogy kicseréljem a tesigatyámra, és az osztályfőnököm épp arra jött. Megkérdezte, hová megyek, nem tudtam mit mondjak, így hát elszaladtam. Az a tanár azóta elég furán néz rám.
2010. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
biciklivel mentem az úton, szemben jött egy ember aki hasonlít osztálytársam apjára, vele tegeződök, 30 valahány éves, aki szemben jött velem az meg 50 körül, és "lehelóztam" közben nem is ismertem az embert, meg csak közelről ismertem fel h nem oszttársam apja.. Ez egyébként a mai nap történt :D F/16
2010. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Barátnőmnél betoltam egyszer vagy 5 karéj zsírosdeszkát, aztán indultam haza távolsági busszal. 21-esen olyan hirtelen rámjött a szükség, mintha valaki azt mondta volna egy woodoo-baba fölött, hogy: -Sz*rd össze magad!

Nem volt mit tenni, majd' befostam, muszáj volt eltéríteni a buszt. A sofőr féltve a kárpitot vészvillogóval megállt egy pizzériánál, én meg leugrottam a buszról, nyargaltam át az úton, be a krimóba. Persze 40 ember nézett orrát az ablakra tapasztva.

Még sosem fohászkodtam úgy a Jóistenhez mint akkor, hogy üres legyen a retyó. Megkönnyebbülve ültem a budin, amikor bevillant, hogy 40 ember vár rám odakint. Na pucolás kifelé, futólépés a buszig. Visszafelé ugyanez, 40 ember kukkerolt hogy mikor jövök.

2010. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Utolsónak: Hát ez nem semmi =) Nekem ehhez hasonló az volt amikor 2km-t nyargaltam végig, hogy hazaérjek...persze az ajtóban állva jutott eszembe, hogy nincs kulcsom...na ezután újabb 2,5km-t nyargaltam öreganyámékhoz a retyóra :D De a tiéd durvább, de legalább a buszos jó arc volt, mert félreállt =D
2010. febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

bnömnek akartam sms-t irni h dobott a pasim:S erre elküldtem annak a gyereknek aki dobott-.- XD

most ez jutott eszembe:D

2010. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
beszélgettem 2 csajjal és.. telibe leszart egy madár xD
2010. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
az jóóóó engem 7 évesen leszart egy gólya és teljesen beterített
2010. febr. 20. 20:44
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

vettem a barátnőmnek pár darab nagyon szexis bugyit és belegyűrtem egy reklámtatyóba gyors,mert nem volt időm és siettem.a kis szatyrot beletettem egy sporttáskába nagy vidáman veszem elő nyomom a kezébe ,más egyéb ajándékokkal együtt de a lényeget csak megpiszkálja nem nyitja ki,mondom neki, anyukám nem tetszik vagy nem jó a színe?

erre ő de de csak majd megnézi így meg úgy ,mondom neki ne viccelj már és kikapom a kezéből bontom ki és a bugyik helyett 3 pár használt munkás zokni volt benne .

mivel én tettem egy ugyanolyan zacskóba bele a sporttáskámba és elfelejtettem kirakni otthon a szennyesbe.

kicsit volt égő.(végül is meglett a bugyi ,jót nevettünk rajta de nagyon izzó volt)

2010. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
hát igazából amit mások cikinek találnának és azon általában röhögök szal nem tom...xDvolt már hogy tök forgalmas út mellett estem el a hóbanxD kétszer egy más utánxD aztán volt hogy egész nap ugy járkáltam suliban hogy f*sz volt a tarkomon vagy matricarengeteg a hátamonxD meg ilyesmik..valami nagyon komolyan ciki még nem történt velem:D talán az amikor orrotfujtam vmelyik orán és átszakadt a zsepi:D:DnocommentxD
2010. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!