Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Belépnél a Robert Pattinson...

Belépnél a Robert Pattinson EGYHÁZba?

Figyelt kérdés
Ugyanis tegnap megalakítottuk. Lehet jelentkezni! Hamarosan honlap és az első közös imádság! Már a hely is megvan!
2010. jan. 8. 22:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
A múltkor még három barátnőddel együtt láttad, ma már csak kettővel....mi történt az egyik hívőtökkel? Föláldoztátok Robert Pattinson oltárán ? :O
2010. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Hárman vagyunk barátnők, lehet a múltkor rosszul írtam. Székesfehérváron lakom.

Az alapítók: Móni, Zsófi és Klári. Móni vagyok én.

2010. jan. 9. 16:39
 23/36 ceri ***** válasza:
100%

Hát kedves Móni, én kérdeztem, hogy mi az egyházatok mondanivalója, de nem írtál semmit.

Na nem baj, meggyőzhetsz 4 szem közt is, ha úgy neked jobb.

Én meg megmutatom a ????... bélyeg-gyűjteményemet.

2010. jan. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
2010. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

majd szóljatok, ha kész a honlap :)


Hajrá Móni, Zsófi és Klári, ne hagyjátok, hogy megingassák hitetek, Pattinson számít rátok!

2010. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 ceri ***** válasza:
Én a petting- sonban hiszek, meg az első benyomásban.
2010. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Móni (az Adrenalinos vagyok)!

Nem, nem lépnék be. Sem ide, sem más egyházba sem. Robert Pattinsont nem szeretem, és azokat a kislányokat sem, akik jó dolgukban nem tudnak mit kezdeni a szabadidejükkel. Le lehet pontozni, lehet csúnya szavakkal kommentálni. Amit meg írtam, nem azért írtam, mert marha vicces akartam lenni, csak akkor mi is épp ráértünk, rengeteg szabadidőnk alatt kitaláltuk, mi lenne, ha... Vagyis, mi lenne, ha lenne az energiaital-imádóknak is templomuk és szertartásaik. Poénból. Remélem, ti is csak poénból csináljátok, mert ha nem, akkor sajnállak titeket, de a szüleiteket jobban.

Lehet szeretni, lehet rajongani egy színészért, zenészért, íróért vagy éppen az angoltanárunkért, lehet klubot létrehozni a rajongásunk tárgyából, de egyházat alapítani?!

Elvárni, hogy majd mindenki azt válaszolja, igen akarok?

Nem akarom, hogy kitiltsanak, ezért nem is írok többet.

További szép estét, és ajánlom, olvasgass egy kis történelmet vagy vallástörténetet, hogy ráérezz a téma valódi ízére!

2010. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Csináltam nektek konkurenciát:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__5..


Így a jövőben meg kell küzdenünk egymással és véres harc veszi kezdetét az emberek lelkéért :DDD üdvösségéért.



Mellesleg komolyan úgy gondolom, hogy neked pszichiáterhez kellene menned. Sőt téged vinni kéne :P

- isten szólott...


Ámen!

2010. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
jesszus, átkerültél a humor kategóriába!:D
2010. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Dolgozik a moderátor, becsüljük meg! Tényleg, Moderátor Egyház.
2010. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!