Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Belépnél a Robert Pattinson...

Belépnél a Robert Pattinson EGYHÁZba?

Figyelt kérdés
Ugyanis tegnap megalakítottuk. Lehet jelentkezni! Hamarosan honlap és az első közös imádság! Már a hely is megvan!
2010. jan. 8. 22:40
1 2 3 4
 11/36 ceri ***** válasza:
100%

Semmibe, sem egyházba sem pártba, mert mindegyik elferdíti az eredeti eszmét. Az alapítók pedig csak vezetők akarnak lenni.

Lehet, hogy vannak kivételek, de én meg vagyok elégedve a saját hitemmel és világnézetemmel. Ettől függetlenül nyitott vagyok minden irányba, de be nem lépnék, még komoly szervezetbe sem.

2010. jan. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 ceri ***** válasza:
Ja és mi a mondanivalója ennek az egyháznak? mert, hogy van egy köcsög arca az bennem csak ellenszenvet kelt.
2010. jan. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez az égtelen baromság?


22:54 a számból vetted ki a szót.


És miért imádkoztok? HOgy jöjjön el és vegyen feleségül?

Szerintem jobb is, hogy én nem megyek elrontanám a mesés hangulatot a beszólásaimmal, hogy "szerintetek most épp kivel dug?" :DDDD


Nem látom értelmét ennek, bocs. Am is antipatikus az egész pasi.

2010. jan. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
kamuuuuuuuuuuu!
2010. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Nem kamu! Volt már egy ilyen kérdésem korábban is, de arra nem írtak elegen. Egyelőre ugyanis tagokat gyűjtünk.

Ez nem fanclub, ahogy sokan kérdezik, mert ez annál komolyabb dolog! Hárman,két barátnőmmel alapítottuk egy közös álom után, amit eyg este MINDHÁRMAN EGYSZERRE láttunk!

Tudom, hogy minden vallás elindulása nehéz, és mindig lesznek ellenségeink ahogy követőink is fel vagyunk készülve a harcra!

2010. jan. 9. 12:43
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

12:41 vagyok

akkor meg szektaaaaaaaaa! de legalább jót röhögött Internetország:D

2010. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Annál az "egyháznál", amit mi alapítottunk tavaly vizsgaidőszakban nincs jobb. Hittétel, szeresd az Adrenalin energiaitalt.
2010. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

nem vagy vicces

Röhögjetek csak.

Jézus is élő ember volt eyykoron! Az ő követőit is gyakran nézték hülyének!

Robert ugyanilyen. Ti még csak az embert látjátok benne.

2010. jan. 9. 15:44
 19/36 anonim ***** válasza:
2010. jan. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

SZEMÉT!!!

Most miért kell tönkretenni minden jót???

2010. jan. 9. 16:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!