Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Zombi támadás esetén mit...

Zombi támadás esetén mit tennétek?

Figyelt kérdés
Pontos leírásokra gondolok egy előre jól megszervezett tervel, nem baj ha hosszú.
2014. máj. 13. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
megnézném a z világháború című filmet, amit eddig mindig halogattam, hátha akad benn valami hasznos infó is.
2014. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shai-Hulud ***** válasza:
Földhöz vágnám az ébresztő órámat, mert miatta nem ébredtem fel!
2014. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egészen pontosan kidolgozott leírást szeretnél?

Annyit kérdeznék csak, hogy hány fős csapatod van?

Nem mindegy, hogy a hadműveleteket hány főre tervezzem...

2014. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
51%
Én mindig is csapatjatekos voltam tehát atvaltoznek majd a csordammal együtt zombulnek.Ha ez megvan felkutatlak és megkajallak mint a másnapos heringet^^
2014. máj. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3.válaszóló a te véleményedre vagyok kiváncsi te neked mi a stratégiád te hogy csinálnád ?
2014. máj. 13. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Vámpírokat és godzillát úszitanék rájuk. Mint Ceasar is mondta: oszd meg és uralkodj. De lehet hogy Kiszel T-nek szólnék és f Pákónak, bár ez lehet hogy túlságosan radikális és durva volna, hiszen végül is a zombi is csak ember. Lehet hogy egyszerűen csak Nato légicsapást kérnék az emberiességi jogaimra hivatkozva.
2014. máj. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit én amúgyis egy zombi vagyok, szóval nincs veszélye még, ahoz lusta vagyok, hogy tervet csináljak lesz, ami lesz.
2014. máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!