Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A pszeudo-támadás (pseudo...

A pszeudo-támadás (pseudo attack), mint fegyver, létrejöhet egyszer?

Figyelt kérdés

A kérdésemet az egyik nagyon ijesztő álmom inspirálta, leírom röviden.

Egy kicsi faluban voltam, volt középen egy utca, két oldalt házakkal. Az úton volt egy nagy nyílás mintha beszakadt volna és köré gyűltek az emberek. Lenéztünk és egy nagy üreg (barlangféle) volt az út alatt egy fiú és egy lányka néztek vissza ránk, teljesen fehérek voltak, a bőrük, ruhájuk még a szemük is. És akkor "megtámadták" a gondolatuk erejével az ott bámészkodó embereket, én is éreztem ezt a támadást, hihetelen gonoszság eredt belőlük, és intenzív félelem lett rajtunk úrrá, monzdulni se tudtunk. Ez most kicsit hülyén hangzik, tehát ez nem fizikai támadás volt, hanem olyan félelemérzetet keltettek minden ott levőben, úgy halálra rémültünk, h megdermedtünk.

Nagyon ijesztő álom volt, az egyik "leggonoszabb", amit átéltem, és még órákkal később is ez az álom nyomasztott, ugyanakkor mi van, ha egyszer tényleg kifejlesztenek egy ilyen fegyvert/képességet? Amikor már a pisztolyok és gépfegyverek kora lejár, és helyette úgy ártalmatlanítanak embereket, h aktiválják az agyának a félelemérzetét, olyan intenzitással h az illető tehetetlen lesz, h se moccanni, se megszólalni nem tud, annyira megrémül.


2013. nov. 10. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy inkább pszi-támadásra gondolsz. A pseudo jelentése: ál-.
2013. nov. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen ! Kína megtámadta amerikát Japánnal, utóbbi visszavágva a Haarp-AL elkövetet cumaniért és ebből lett a világgazdasági válság.
2013. nov. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is:Ez most irónia volt utolsó?Ha igen akkor egész jó,ha nem akkor sajnállak.


Másodszor:Nincs ilyen hatásmechanizmus amivel az emberi agyra így lehetne hatást kifejteni.

2013. nov. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Először is:Ez most irónia volt utolsó?"


Igen. Baj?:)

2013. nov. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért ez a kérdés? Ti nem látjátok, nem érzitek? Minden főnököt, feljebbvalót játszó bunkónak megvan ez a képessége!
2013. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!