Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért van az, hogyha érzek...

Miért van az, hogyha érzek valami büdös szagot, később hasonló szagút fingok?

Figyelt kérdés
Ez most tök komoly kérdés.
2013. aug. 22. 10:22
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
57%

Azt is megpróbálhatnád, hogy ha büdös szagot éreznél, egy darabig nem veszel levegőt.

Aztán úgy megpróbálsz fingani.

2013. dec. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Azért érzel hasonló szagot mikor szellentesz, mint korábban mikor kellemetlen szag éreztél, mert te egy bélgázsommelier vagy.
2013. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Neeeee, emberek, sírok! :'D XD
2013. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert öntudatlanul spirituális, és telepatikus kapcsolatban állsz az egyik párhuzamos dimenzióban élő önmagaddal, s azért érzed előbb ezen alternatív éned fingszagát, mert ő gátlástalanabb, mint amilyen te vagy, s előbb engedi el magát. Így, az idősíkon előbb ő juttatja a bélgázt a levegőbe, majd utána a te éned, viszont, mivel valahol te is ő vagy, így a drasztikus illatélmény hatására, egy röpke pillanatig képessé válhatsz az ő orrán át szagolni a világot, amely egy olyan interdimenzionális-paradoxont idéz elő, ami alapján itteni léted két azonos szagmolekulákkal rendelkező fing közt manifesztálódik, melyek kémiai összetételét az orrodban lévő receptorok kiváltképp felismerik, ám mivel a dimenziókról szerzett tudásod még igen kezdetlegesnek számít, így az agyad irracionálisként értékeli, és nem képes elfogadni, hogy a szellentés, valójában tetőled származik, így az elméd csak, különböző, értelmetlen és egymásnak ellentmondó teóriákkal képes előállni, míg végül az őrületbe hajszolod magad, amiért nem vagy képes rájönni a szag valódi forrására...
2013. dec. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Akkor ez vezethetett ahhoz, hogy Sertralin-t (antidepresszánst) illetve nyugtatókat kell szednem, és pszichiáterhez járnom.. Most már megértettem az életem értelmét!

Köszönöm kedves utolsó válaszoló!

2014. jan. 2. 02:49
 16/23 anonim ***** válasza:
Én különböző helyeken különböző szagúakat fingok. Pl van fürdőszobai fingom, irodai fingom, és autós fingom.
2014. nov. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
fú de jó hogy be van dugulva az orrom >.<
2014. dec. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Amikor uszodába jártam, és otthon később szellentettem, akkor olyankor újra éreztem az uszoda levegőjének a szagát, mert valahogy akaratlanul is bekerült belőle beszéd közben a szájba, s onnan a gyomorba.
2015. jan. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Mert az agyad megszokta azt a büdös szagot, ezért a fingodban is ugyanazt érzed.
2015. jan. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Idióta. Mindenki ott hordja az agyát, amiről rendre témát nyit.
2021. jan. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!