Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Húú, Én már nagyon félek a...

Húú, Én már nagyon félek a Világ vége miatt. Most tényleg elpusztul a föld?

Figyelt kérdés

:(

Én nem akarom.:,(


És ugye az idokep.hu-s visszaszámlálás sem igazi?Igaz?? :(


[link]


14/l



2012. dec. 21. 11:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ezt olvastam az idokep.hu-n:


"Bátortalanul nézünk ki a szerkesztőség ablakán, és várjuk az apokalipszis lovasait, de egyre inkább úgy tűnik, hiba csúszott az évek óta várt jóslatba. Az esti előrejelzést készítő meteorológusunk csalódottan rogyott le a számítógép elé, és kezdte el a délutáni műszakot. Még a fehér karácsony is elmarad - sóhajtott lemondóan, és a maradék kávét kortyolgatva folytatta munkáját."


A lovasok a Bibliában van és nem a világvégét írja. A másik meg, hogy ha ilyen bambák akkor nem is csodálom, hogy nem tudják megmondani előre milyen idő várható.

2012. dec. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 2xSü ***** válasza:

#11:

> A lovasok a Bibliában van…

Nem értelek. Senki nem mondta, hogy az apokalipszis lovasai nem a Bibliában van.


> …és nem a világvégét írja.

Viszont mint a nevükben is benne van, ők az apokalipszis eljövetelének egyik előjelei a Jelenések Könyve szerint. (Lásd: [link] ) És igen, voltak a december 21-el kapcsolatban olyan elméletek, hogy igazából a Jelenések Könyvében leírt jóslat fog ezen a napon beteljesülni.


> A másik meg, hogy ha ilyen bambák akkor nem is csodálom, hogy nem tudják megmondani előre milyen idő várható.


Bizonyára ismeretlen előtted a szarkazmus, irónia fogalma.

[link]

[link]

2012. dec. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Te csak a wikipédiát ismered..... A másik meg a maják nem írtak Bibliát azaz nem tudom, hogy most hogyan jön ide a lovasok. Ráadásul nem tudni eljövetelüket előre. Kérlek téged ne nevetess. Karácsony van..... világvége után is.
2012. dec. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 2xSü ***** válasza:

> Te csak a wikipédiát ismered


Feltételezés. Természetesen nem csak a Wikipédiát ismerem. Pont.


> A másik meg a maják nem írtak Bibliát azaz nem tudom, hogy most hogyan jön ide a lovasok.


Most te is ironizálsz vagy mi? Te hol voltál az elmúlt hónapokban, években? A világvége dátuma valóban a maja naptár körbefordulásából jött, ez volt az alapja. De aztán mindenféle elmélettel bővült, amelyek azt a célt szolgálták, hogy ezt a világvége elméletet alátámasszák. Így jött be a világvége elméletbe a Nibiru – ami a sumér mitológiában is szerepel –, valamint ennek áltudományos megfelelője a Planet-X, a bibliai Jelenések Könyve, Nostradamus, UFO-k, ezoterikus, spirituális elméletek (dimenzióváltás), pólusváltás, napkitörés, aszteroidák, „galaktikus null sík”, HAARP, meg még amit akarsz. Ezekről mind-mind beszéltek az állítólagos világvégével kapcsolatban. A csapból is ez a maszlag folyt, hogy-hogy te nem hallottál ezekről semmit? LOL

2012. dec. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!