Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 2012-ben Világ VÉGE?

2012-ben Világ VÉGE?

Figyelt kérdés
Most lesz, vagy nem ? Én, személy szerint hiszek is,meg nem is. Elég különös Mert egyesek azt mondják, hogy pl. akkor már ott a 2010.10.10 10:10 10. másodperce de úgy gondolom, hogy nem furcsa egy kicsit, hogy ez meg csupa 12 és úgye a 12edik hónap az utolsó ... nem tudom mit higgyek..:/ De az elég furcsa, hogy eddig az össze "világvége Jóslat" péntek volt és ez is péntek lesz... szerintetek ??? Ti mit gondoltok ???

2012. máj. 21. 16:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyeneknek mindig azt szoktam mondani, hogy utalja át nekem az összes pénzét, mert neki úgysem lesz rá szüksége a világvége után. Utána egyből nem is hisznek benne :)
2012. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%

Először is ha mindig péntek volt,és nem történt semmi akkor most mér történne?

Egyszer amikor erről beszéltem az egyik haverom tüsszentett aki nem figyelte mit beszélünk..(Szóval igaz hogy nem lesz végexd)

Na szóval : [link] lejjebb van olyan hogy Világvége 2012-ben? azt olvasd el.

Másik : [link] olvasd el és igaz amúgy.

2012. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A naptárhoz mérni szerintem baromság . Azt is emberek készítették . És hogy válaszoljak : NEM , nem lesz vége a világnak idén se , és jövőre se de nagyjából még várhatsz 4000 000 000 szilvesztert mert akkor lesz az hogy a Nap felperzseli a Földet a fűtőanyaga elfogyása miatt . Na ez az egy biztos dátum a világvégére . De elvileg már holnap érkezhet egy gammasugár nyaláb , ami elég jól tönkrevágná a légkört . Vagy itt vannak még a szupervulkánok és egyebek . De addig még aszteroida is becsapódhat a Földbe . Az Apophis nevű kisbolygó például elvileg 2036-ban csapódik a Csendes-óceánba .
2012. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
A maják köztudottan nagyok sok mindent tudtak,szabad szemel le rajzolták a bolygók mozgását,csillagok járását.és e szerint készítették el a maja naptár,meg jósolták hogy 2012.12.21 a föld és galaxis közepén lévő fekete lyuk egy vonalban helyezkedik,és ekkor hatalmas gravitációs erő szabadul fel.És ez hatással lehet bolygónkra pl:Földrengés,vulkánkitörés stb....Én hiszek benne!
2012. máj. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mi az hogy egy vonalba lesz vele ? Egy : nem vonal az amire gondolsz , hanem sík . Kettő : mivel a naprendszerünk egy síkban van a tejút síkjával így akkor most is földrengéseknek kellene tépázniuk a földet .
2012. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Különben ekkora távolságból mint a tejút központja és a naprendszer távolsága (kb. 30 000 fényév ) már nem jelentkezik olyan erőhatás ami ilyesfajta geológiai aktivitásokhoz vezetne .
2012. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Zoltán, már utalhatod is a pénzed, hiszen úgysem lesz rá szükséged! Mondhatom a számlaszámot?
2012. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
ELÉG MÁR!!!!!!!!
2012. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

Én nem a világvégében hiszek ha nem hogy valami fogtörténi már a híres világ t

dósok is fel készültek és ők is hisznek benne hogy fogtöténi valami

2012. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Petrimán Zoltán



Pontosan kik ezek a tudósok ?

2012. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!