Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 2012-ben Világ VÉGE?

2012-ben Világ VÉGE?

Figyelt kérdés
Most lesz, vagy nem ? Én, személy szerint hiszek is,meg nem is. Elég különös Mert egyesek azt mondják, hogy pl. akkor már ott a 2010.10.10 10:10 10. másodperce de úgy gondolom, hogy nem furcsa egy kicsit, hogy ez meg csupa 12 és úgye a 12edik hónap az utolsó ... nem tudom mit higgyek..:/ De az elég furcsa, hogy eddig az össze "világvége Jóslat" péntek volt és ez is péntek lesz... szerintetek ??? Ti mit gondoltok ???

2012. máj. 21. 16:25
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

És 2012.12.21-ét az amerikai vagy az európai idő szerint fogja nézni a világvége? Mert ugye van egy kis időeltolódás...

Amúgy 2000-ben is azt mondták, hogy világvége lesz, összeomlanak a számítógép-rendszerek mert nem tudnak átállni, és mégsem történt semmi.

Szerintem ha történik valami, akkor az olyan esemény lesz, ami ráébreszti az embereket arra, hogy nem szabad tovább szennyezni a környezetet, nem élhetjük fel a Földet, mert az tényleg világvégéhez vezetne.

2012. máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Na elég már Tudósok! Nem azt kérdeztem h mi volt 2000 ben... pont azt kérdeztem idézem: "Elég különös Mert egyesek azt mondják, hogy pl. akkor már ott a 2010.10.10 10:10 10. másodperce de úgy gondolom, hogy nem furcsa egy kicsit, hogy ez meg csupa 12 és úgye a 12edik hónap az utolsó"
2012. máj. 22. 16:54
 13/22 anonim válasza:
Bár történne már valami,amitől átértékelnénk hogy mi a fontos,amitől még népszerűbb lenne az imagine című dal.
2012. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Névre nem tudom,de a NAT GEO MŰSORÁN SZOKOTT LENNI EGY MŰSOR A CÍME:VILÁGEGYETEM,Ez egy dokumentum kis sorozat és ebben beszéltek róla.De van még egy műsor csatorna ahol konkrétan erről beszéltek ez a HISTORYN szokott lenni a címe:2012-világvége.youtubon is fent van ez a rész ha jól tudom.
2012. máj. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

Szerintem sem ártana, ha történne valami, amitől az emberiség a fejéhez kap, hogy ezt az élősködő életmódot nem lehet tovább folytatni a Földdel szemben, csak attól félek, hogy ebbe nagyon sok ember bele fog halni.

Üdv: egy lány

2012. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Nem, ez hazugság! Vagy hamarabb lesz, vagy később, mert ezt senki sem tudhatja, akár milyen nagy tudós.

Régebbi időpontokra is mondták már, és nem történt semmi. Egyértelmű. Hiszen ha az egyik napra mondják, tuti, hogy nem akkor lesz. Ha nem hisznek benne az emberek, utána nézhetnének a Bibliában, amiben csak igazak vannak. Valami olyasmi van erről, hogy abban az órában jön el Jézus, amikor senki sem számítana, senki sem gondol rá. Egyébként valóban érdekes, hogy 2012.12. már csak idén lesz, mert jövőre nem lesz 13. hónap, mint sosem volt eddig sem. Vagy nem így érted? Egyébként a péntek 13-át, meg hogy egyáltalán a péntek olyan "balszerencsés nap" szerintem szintén csak emberkék találták fel. De attól még nem nagyobbak, hogy össze-vissza hazudnak. Ha meg persze nem következik be a világ vége, röhöghetünk rajtuk, és csak védekeznek, hogy elszámolták magukat, és megint egy következő időpontra tűzik ki a célt, és megint csak tévedni fognak. Majd ha tényleg világ vége lesz akkor meg: megint "elszámoltuk magunkat" lesz? Nevetséges. De majd megfogják tudni. Remélem még időben rájönnek.

2012. jún. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
[link] és mit jelent ott a visszaszámlálás??
2012. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
én azt halottam hogy a napnak a koronája leesik de persze szerintem nincs is a napnak "koronája" és nem is hiszem el
2012. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
én nemhiszem hogy lesz itt világvége jó persze elpusztul a föld de szerintem nem a nibiru által maximum attól a közel lévő bolygótól de azt is mondják hogy az kikerüli a földet szóval nincs miért aggódnod
2012. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Sziasztok!

Velem mostanában nagyon szuper dolgok történnek, és a körülöttem lévő emberek is ugyanígy vannak, és sorra kapom Facebookon az ismerősöktől az üzeneteket, hogy milyen fantasztikusan érzik magukat a bőrükben, többen az üzenőfalukra is kiírják, hogy ők mennyire boldogok.

Szóval, nem úgy tűnik, hogy itt világvége lesz.

Üdv: 30/N

2012. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!