Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon furcsa dolgok történnek velem. Gyakran zúg a fejem és a homlokom is fáj. Néha géphangon kezdek el beszélni, olyan dolgokról amit még sosem hallottam. Valamint egyre inkább várom a világvégét és néha érthetetlen módon késztetést érzek arra, hogy elpusztítsak valakit. Miért van ez? Hogyan szüntethetném meg ezeket a dolgokat?

2012. szept. 22. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

orvos látott már!

most komolyan ha valóban ilyen panaszaid vannak akkor mindenképp orvoshoz kell fordulni mert nincs az a válaszoló aki megoldja ezeket a problémákat!!!

2012. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te egy kib*tt robot vagy!!!
2012. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Robot?! Hát nem tudom, mert eddig még nem csipogott be nálam a fémdetektor, meg teljesen emberinek érzem magam.
2012. szept. 23. 09:49
 4/5 Dalek Traak ***** válasza:

Ezek egyértelmű jelei annak, hogy dalekká változol. Erre utal a géphang és a megsemmisítésre való késztetés. De előbb még ki fog nyílni a harmadik szemed a homlokod közepén.

[link]

2012. szept. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Dalek Traak biztos igazad lehet. Ez magyarázatot ad arra is, hogy miért tölt el gyűlölettel a Doktor szó.

De én akkor sem akarok dalek lenni!!!

2012. szept. 25. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!