Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történik velem? Bolond vagyok?

Mi történik velem? Bolond vagyok?

Figyelt kérdés
Elég érzékeny ember vagyok, de néha játszom itthon, mintha darabot játszanék és ilyenkor képes vagyok sírni igaziból zokogni, temetésen (azt játszom ott vagyok meg ilyenek). Színészkedem de még csak 14 éves vagyok. Könnyen manipulálom az embereket és néha összekeverednek a manipulációk a valódi életemmel. Különösen a tanáraimnak próbálok megfelelni és élvezem ha aggódnak értem. Mi van velem?!
2012. márc. 29. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Hisztinek hívják. Majd kinövöd.
2012. márc. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hátigen hiszti és kamaszkor
2012. márc. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyszerűen úgy érzed nem figyel rád senki, és a központban akarsz lenni. ez bizonyára a szüleid hibája. lehet nem adtak/adnak neked elég figyelmet a dolgaidhoz, és nem érdeklik a te állapotod, érzéseid. És ezt így próbálod kimutatni. Mindenesetre arra vigyázz hogy másokat ne vigyél sírba ezzel, és arra is vigyázz ha sürgősen nem teszel valamit, később egy hisztis, önző nő leszel, és ezzel a tulajdonságoddal sosem lesz igazi társad az életben senki.
2012. márc. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!