Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet, hogy az idegenek már a...

Lehet, hogy az idegenek már a spájzban vannak?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy az idegenek már a spájzban vannak? Gyakran érzem , mikor kimegyek a kamrába, hogy földönkívüli urak lehetnek benne, de nem látom őket, csak érzem a jelenlétüket, valószínűleg térhajlítással fázison kívülre helyezték magukat, és a molekulaszerkezetük hézagosították a gamma sugárral

2012. máj. 28. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azok oroszok.
2012. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Pietrosol ***** válasza:

Biztos,hogy ott vannak!Egyenlőre még csak penészgomba alakjukban a megbontott szilvalekváros üvegekben!


De vigyázz,ez még csak a kezdet!

2012. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
támad a mars mi? :D
2012. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet, nálam például eltűnt egy vöröshagyma, rájuk gyanakszom.
2012. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen spájzban? Már a konyhába értek, tűnés ki az utcára, amíg menekülhetsz, de figyelj, hogy miközben mész, tegyél a fejedre egy nejlonszatyrot, nehogy felismerjenek!
2012. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
XDDDDD!!!! ROTFLOL!!!
2012. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
En nem szoktam masok kerdeseit kikacagni,vagy csufsagolni,de ezen most tenyleg nevettem,...mi az hogy a spajzban vannak,meg a tobbi hulyeseg,...?most ez viccnek volt szanva,vagy tenyleg komolyan gondoltad?
2012. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges mert megtápolták a kolbászomat
2012. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
teljesen konkrétan megéreztem nem földi entitások jelenlétét a spájzomban, úgy tűnik a lekváros befőttek közt rejtőzködnek, sőt még néha fogy is a barack befőttből, biztos az idegenek lehetnek. Egyszer zajokat is hallottam a kamrámban, pl valaki alhasi légeresztéshez hasonló zörejeket hallatott, de később elmúlt, fel is hívtam a kerületi ufo kirendeltséget a leletekért, mert mintát vettem a levegőből a spájzban, és egyértelműen ki tudták mutatni, hogy valami van a levegőben
2012. máj. 28. 17:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem férnek el az oroszokból.

a padlson sem lehetnek, ott az angolok bujkálnak, a pincében meg a németek.

Úgyhogy vagy az ágyadban vannak(akkor jó vagy tesó!) , vagy sehol a közelben.

2012. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!